Sayfa 714/1002 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: Viop - XVI

İçişleri Bakanı Soylu'nun istifası kabul edilmedi -AA

İçişleri Bakanı Soylu'nun istifası kabul edilmedi

- İletişim Başkanlığı: - "İçişleri Bakanımızın istifası kabul edilmemiştir, kendisi görevine devam edecektir" - "Sayın Bakanımız istifa talebini Sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuş, Cumhurbaşkanımız bu talebi uygun bulmadığını kendisine ifade etmiştir. Bir makam sahibinin istifasını sunması kendi takdiridir, fakat nihai karar Sayın Cumhurbaşkanımıza aittir"

İSTANBUL (AA) - İletişim Başkanlığı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifasının kabul edilmediğini ve görevine devam edeceğini bildirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa açıklaması hakkında, İletişim Başkanlığı açıklama yaptı.

Açıklamada, 15 Temmuz darbe girişiminin hemen arkasından İçişleri Bakanlığı görevine getirilen Süleyman Soylu'nun, bugüne kadar başarılı çalışmalarıyla milletin takdirini kazandığı belirtildi.

Terör örgütlerinin ülkedeki eylem kapasitelerinin önemli ölçüde azaltılmasında Bakan Soylu'nun yürüttüğü kararlı mücadelenin büyük payı olduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Aynı şekilde deprem gibi doğal afetlerin ardından yapılan çalışmalarda da İçişleri Bakanımız sürekli sahada olarak güçlü bir koordinasyon gerçekleştirmiştir. Koronavirüs salgının sağlık hizmetleri, gıda tedariki ve kamu güvenliği boyutu da bulunduğu bir gerçektir. İçişleri Bakanımız, bir ayı aşkın süredir yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla, bu süreçte ülkemizde kamu güvenliği konusunda hiçbir sıkıntı çekilmemesini temin etmiştir.

Sayın Bakanımız istifa talebini Sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuş, Cumhurbaşkanımız bu talebi uygun bulmadığını kendisine ifade etmiştir. Bir makam sahibinin istifasını sunması kendi takdiridir, fakat nihai karar Sayın Cumhurbaşkanımıza aittir. İçişleri Bakanımızın istifası kabul edilmemiştir, kendisi görevine devam edecektir."

Kaynak : Anadolu Ajansı

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Ne oldu ben anlamadım arkadaş

Neden istifa etti

Kabul edilmeden niye paylaştı

Ulusa sesleniş neden olmadı

Aklıma neden çok soru geliyor acaba
    Önce Cumhurbaşkanı'nın talimatıyla dedi,sanırım azarı yedi
    sonra sorumluluk bana ait dedi,daha ikna edici olsun diye
    bak sorumlu benim ha ona göre istifa da ediyorum dedi,
    kabul edilmedi,olur böyle şeyler imasıyla olan o gün
    çıkıpta covid movid yayıldıysa onlara oldu.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yok engin ve yuksek cazibeli burokratik, aristokratik, statik ve istatistik tecrubem der ki, o is bitmis. Reisin uygun gordugu bir zamanda bakan bey bi gece yarisi gorevden alinir.
    dedim ya millet çizdi bikere soyluyu.

şimdilik süreyi uzatalım çabası.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4. Dolar TL de saniyede 2 pipslik hareketler oluyor
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. millet daha istifa haberini paylaşırken kabul edilmezse hiç şaşırmam dedim..
    bunları 18 yıldır öğrenemeyenlerde hakikatten algı problemi var..

ak partinin ekabir takımının ve sağduyulu seçmenlerinin en sevmediği kişi soylu dur.
    fakat reis onu rezil etmeden gönderirse başına iş alır.
    çok kurnaz politikacı
    zamanın da şutlayacaktır.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Piyasada TL birakmadilar yani.

Dusun cebinde para yok ama dolar almak istiyorsun o halde ne yaparsin?
    Sagolasin aciklama icin zaten silmistim mesaji BBDK nin aciklama yaptigini gormedim baska birseyden bahsediyor diye dusunmustum dolar 6.75 acti
    ....

8. Bakan Soylu da istifanın reddini kabul etmiş.
    Yani 10 dakikalık bir istifa süreci yaşandı bitti.
    Kısa süreli Bakanlık hayalleri kuranlar oldu.
    Her şey kaldığı yerden devam
    Biz evde kalmaya devam.
    Yarın işe gidecekler,devam.
    Corona yayılmaya devam.
    Biz Corona ile mücadeleye devam.
    Alıntı.

Sayfa 714/1002 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız