Sayfa 715/963 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Yav nasıl bir dünyasın sen doğtaş anlamadım. İnan yakıştıramıyorum sizin gibi bir şirkete. Satış satış baskı baskı bu nasıl bir uygulama
    Hissenizi alan bir sürü küçük yatırımcı var. Hiç mi umurunuzda değil anlamış değilim.
    Hissenizi alarak kötülük mü yapmış oluyor sizlere. Pess valahi.
    1 yıldır sürekli düşüş. Yine pess vallahi.
    Son düzenleme : tarote; 05-10-2018 saat: 16:09.

2. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır.(Güncelleme)

3.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır.(Güncelleme)

daha önce 109 dıyordu şimdi 083 mü diyor ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla....

4. O iş öyle değil kardeş.Evet hocamız düşüş hedefi olarak 1.09 seviyesini işaret etmişti ancak cuma günü bir önceki dip seviye olan 1.09 un 1.05 olarak 0.04 kademe aşağı yönde geçilmiş olması ile teknik çalışmayı hemen güncellediler.Adamlar kuyruğa beklenmedik yeni bir düşüş dalgası eklediler dendi ve bunun bu şekilde olmasını papazın durumuna bağladılar. Brounson ile ilgili gelişmelerin kaygı verici olduğunu ve önümüzdeki hafta endeksin , doların , hissenin nereye doğru gideceğini bize daha net gösterecek diye bir açıklama getirdiler.Papaz salınmaz ise sen o zaman asıl piyasanın ne duruma geleceğini görürsün.O zaman sallamayıda donuda düşünecek kafan kalmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    O iş öyle değil kardeş.Evet hocamız düşüş hedefi olarak 1.09 seviyesini işaret etmişti ancak cuma günü bir önceki dip seviye olan 1.09 un 1.05 olarak 0.04 kademe aşağı yönde geçilmiş olması ile teknik çalışmayı hemen güncellediler.Adamlar kuyruğa beklenmedik yeni bir düşüş dalgası eklediler dendi ve bunun bu şekilde olmasını papazın durumuna bağladılar. Brounson ile ilgili gelişmelerin kaygı verici olduğunu ve önümüzdeki hafta endeksin , doların , hissenin nereye doğru gideceğini bize daha net gösterecek diye bir açıklama getirdiler.Papaz salınmaz ise sen o zaman asıl piyasanın ne duruma geleceğini görürsün.O zaman sallamayıda donuda düşünecek kafan kalmaz.
    PAylaşım ve yorumların için teşekkürler. KATmr de çoook başarılı yorum vardı. Buradaki yorumunuza da katılıyorum. Uzun zamandır takip ettiğim kadarıyla kötü senaryoda ben 90-92 olarak düşüş trendini görüyordum. Sizde 83 olarak öngürmüşsünüz. Sanırım bu en kötü senaryo. Temennimiz B hedefine yönelmesi yoksa daha çok üzüntü olur.

6. Güzel grafik yanlız papaz işi yada endeks hikayesi bu hisseyi çok bağladığı zannetmiyorum yükseliş trendi nin başlangıcını hissenin kendi haberleri ile olacağını düşünüyorum

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 5 dakikalikta flamingo oluşuyor gibi. 1.16 ta atabilir.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. alan satan nedir pasta koyabilen olur mu
    durumumuzu görsek
    vur kaç mı yapıyorlar
    alanlar kim
    satanlar kim

Sayfa 715/963 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz