Sayfa 715/782 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765 ... SonSon
Arama sonucu : 6256 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Hala düşmedi mali tablo..

2. Bugün tahtayı Vakif mahvetmis. 2.5 milyon satışı var. Ne zamandır satış yapmıyordu. Karşı tarafta is yatırım var, sanırım ky.

3. 1.935 görüyorum ben. Karşı taraftada gedik ve iş görüyorum. Ky dir çünkü brüt var kağıtta. Çakallar pek bulaşmaz. Da bugün kü hareketler neydi diyorsun? Bilemedim...

4.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    1.935 görüyorum ben. Karşı taraftada gedik ve iş görüyorum. Ky dir çünkü brüt var kağıtta. Çakallar pek bulaşmaz. Da bugün kü hareketler neydi diyorsun? Bilemedim...
    Geçen hafta başında hemen hemen aynı hareketi yaptı. Endeks %2.5 yukardayken bizimkisi 2.70 açıp sonra 2.4x lara kadar düşmüş, gün sonu aynı fiyattan (2.62) kapanmıştı. Herifcioglu seviyor böyle ters işler yapmayı.

Ben kuşlu siteden baktım, Vakıf 2.599.000 net satış gözüküyor. Günlük toplam 6 milyon çevirmiş.

5. Bilanço kötü geldi bakalım yarın ne tepki verecek

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Mali tablo gelecek bugün beyler. Çok kuvvetli ciro, faaliyet karı bir o kadarda finansman masrafı bekliyorum. Dip artı mı olur eksimi göreceğiz
    Aynen dediğim oldu. 600m tl yr yakın faaliyetten nakit girişi var. Bankalara 1.4b para ödemiş. Şirket bankalara çalışıyor

7.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Aynen dediğim oldu. 600m tl yr yakın faaliyetten nakit girişi var. Bankalara 1.4b para ödemiş. Şirket bankalara çalışıyor
    Geçmiş yıllarda yaptıkları saçma sapan borcun diyeti bu. Bilançodan zaten bisey beklemiyordum, şimdi kaynak bulma zamanı
    Herkes bedelli hayali kuruyor ama %80 i patronda olan bi kağıtta bedelli olmaz. Olsa da bu fiyatlardan olmaz.

8. Faaliyet katı şuymuş şu olmuş falan demiyorum. Bakan görüyor zaten. Kat zarar dipnotu vermemişler. Cash flow dan çıkartabiliriz. 900m luk finansman masrafının 70m faiz masrafı(tahakkuk hariç) kalanı kur farkı.. yuh! Oda kredilerden geliyor. Ciro enfes faaliyet karıda 37 ye dayanmış çok iyi Lakin bankalar belini büküyor.

Sayfa 715/782 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •