Sayfa 720/1001 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: Viop-XX

1. Abey beklentini söyle emin konuşarak insanları hem yem ediyosun hemide doğru pozda olanların algısını bozuyorsun ama vallahi şaşırdığım şey birkerede olsa doğru yönde bir tahminin beklentin olmaması birde abey düşerken 48 hedefini basbas bağırıyordun bu forumdakilerden bir özür dilemen gerekmezmi yaşın itibariyle ben sana gerçektin kızdığımdan değil bu yazdıklarım ben seni borsaya ilk girdiğimde takip etmiştim bir kere epey bir zarar etmiştim tabiki suçlusu sen değilsin bendim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Xu100 de daha net sat sinyali gelmedi. 113 bindeki trende bile yanaştırmadılar. Yani bu kadar güçlü gidişat az rastlanır.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Eğer bugün ki akbank satışı korkutma oyunuysa tahta uçacak demektir. Göstere göstere tek kurumdan yapılan satış ürkütücüde olsa dediğiniz gibi o satışa sadece yüzde 1 düşmesi ve kapanışı da 5,90 trendinde yapması sanki daha bi albenili oldu. Hisseler dipten zıplamadan önce son bi geri adım atarlar. Akbank geri adım attıyla hep beraber zıplatmak lazım. Ytd
    Ve dikkat ettiyseniz 5.90 trend altına kırılma olduğunda hacim azaldı ve günlükteki bollinger bandı olan 5.87 ye sessiz dokundu. Sonra gitti 5.90 üstüne geri döndü. Tam sinsi spek oyunu gibiydi.

Akbankı ne zamandan beri takip ediyorsun bilmiyorum ama bir ara CREDİT hunharca satıyordu, o zamanları hatırlıyor musun...

Bu satış bana onun devamı gibi geldi, muhtemelen çok büyük bir fon ( black rock, fidelity) tarzı bir fon topyekün bir çıkış yapıyor gibi...

Kağıt her ne kadar teknik olarak alıma müsait görünse de bu montanlarda satışlar zamanlamada epey bir öteleme yaratabilir...

Tabi hiçbirşey olmayabilir de bunu yarın ve ilerleyen günlerde daha net görebiliriz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Eğer bugün ki akbank satışı korkutma oyunuysa tahta uçacak demektir. Göstere göstere tek kurumdan yapılan satış ürkütücüde olsa dediğiniz gibi o satışa sadece yüzde 1 düşmesi ve kapanışı da 5,90 trendinde yapması sanki daha bi albenili oldu. Hisseler dipten zıplamadan önce son bi geri adım atarlar. Akbank geri adım attıyla hep beraber zıplatmak lazım. Ytd
    Ve dikkat ettiyseniz 5.90 trend altına kırılma olduğunda hacim azaldı ve günlükteki bollinger bandı olan 5.87 ye sessiz dokundu. Sonra gitti 5.90 üstüne geri döndü. Tam sinsi spek oyunu gibiydi.
    dun soylemistim oppenheimer fon'un satisi

dun meksa'dan garantiye gomduler

bugun de ak'dan akbanka gomduler

haftalarca anadolu efese gomduler neyse bitti ! 37-38 milyon lot

bu adamlar Turkiye'den cikiyor sanirim.

portfoylerinde 3 hisse vardi aefes, akbank ve garanti (cok ciddi oranda)

neyseki aefes'i bitirdiler zulum bitti ! bankalara yeni basladilar ! bakalim ne kadar surecek satislar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Yine akbanktan bahsedeyim. Üç gün önce halk gaza geldiğinde akbank 5.87 de duruyordu. Halk coştu geldi 5.87 de pişti oldular. Sonra halk uzadı gitti. Halk gidince akbank 5,87 den zıplamaya başladı ve 5 dakikada 6.01 e gitti 5 dakikada 5,89 a geri döndü ve günü 5,99 kapattı. Sonrasında 6.22 ye gitti ve bugün 5,87 ye geri dönüp çıktığı deliği kontrol etti. Günü de 5,90 desteğinde kapattı. Yani dönüp dolaşıp ters çanağı yaptı. Burdan yukarı zıplarsa yüzler güler mi

tüm gün LONG beklesin , akşam seansında 900 puanlık iş yap..
    anlaşılır gibi değil..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Akbankı ne zamandan beri takip ediyorsun bilmiyorum ama bir ara CREDİT hunharca satıyordu, o zamanları hatırlıyor musun...

Bu satış bana onun devamı gibi geldi, muhtemelen çok büyük bir fon ( black rock, fidelity) tarzı bir fon topyekün bir çıkış yapıyor gibi...

Kağıt her ne kadar teknik olarak alıma müsait görünse de bu montanlarda satışlar zamanlamada epey bir öteleme yaratabilir...

Tabi hiçbirşey olmayabilir de bunu yarın ve ilerleyen günlerde daha net görebiliriz...

Aynen bu satışlar bütün bankalarda oldu ama en fazla garan ve akbankta oldu. Zaten bu devirde yabancının sattığı ve az olduğu hisseler gidiyor. Yabancı azaldıkça bankalar uzar gider mi önemli soru bu olmalı. Çoğu banka 2006 seviyelerinde geziyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    dun soylemistim oppenheimer fon'un satisi

dun meksa'dan garantiye gomduler

bugun de ak'dan akbanka gomduler

haftalarca anadolu efese gomduler neyse bitti ! 37-38 milyon lot

bu adamlar Turkiye'den cikiyor sanirim.

portfoylerinde 3 hisse vardi aefes, akbank ve garanti (cok ciddi oranda)

neyseki aefes'i bitirdiler zulum bitti ! bankalara yeni basladilar ! bakalim ne kadar surecek satislar
    Şimdilerde yabancının satıp gitmesi sanki daha hayırlı görünür oldu. Yıllardır yabancı vardı ve bankaların fiyatları ortada. Dediğim gibi 2006 fiyatlarında geziyorlar. Belkide endeksten sıfır atılınca esas oyun başlayacak.

Sayfa 720/1001 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •