Sayfa 725/1002 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Valla beyinleri biraz çalışsa 15 Mart günü 3+1'ni almak dışında bir haber yoksa 31 Mart günü gerekeni yaparlar deyeceğim de, Et Balık kurumunun önünde sabah 5'te s.kil... pardon dikelmek hoşlarına gidiyor.

Zerre acıyan Reha GAYA'yı diksinler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bunun söylemesi normal, emme Yeni Şafaktaki zibidilerin bunu yayınlaması anormal.
    Bu zat TGRT nin şeysi değil mi?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bu zat TGRT nin şeysi değil mi?
    Valla bir yerin şeysi olduğunu biliyorum ama, kimin şeysi bilmiyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    öylede böylede pompalıyorlar herkesin kendi aklı var üstadım adamlar mutlu oy verenin de çoğu emekli

bence kaçınılmaz olanda zevk alınma aşamasına geçildi
    Denizli mitinginde bir trol genç kız gibi,ak gençlik burada siz merak etmeyin diyor,kesinlikle aralarına muhalif kesimi sokmuyorlar bir kaza olmasın diye,yalan dolan aptal,salak,balık hafızalı halkı kandırma peşindeler,borazancısıda atv,trt,tüpçü tv vs...geçen bir kahvenin önünden geçiyorum,adam seslice konuşuyor atv kanalından başka kanal izlemeyin diyor,adama dik,dik kartal bakışı yaparak dinledim,sorum bu kanal çokmu dürüst,gık diyemedi,sabah ve atv'yi aldı 750 milyon dolar vererek,ödeme yaptımı yok,ülkede gerçek olanları es geçiyor devamlı propaganda yapıyor,onlar için ülkenin rejimi değişmiş ekonomisi batmış umurlarında değil,şimdi yol,köprü,tünel vs yaptı diyeceksin,sana ne fayda sağlıyor,oda uçakta yapıyor,onun yaptığı pırpırları evimdede yapıyorum,üstelik elindeki mevcut uçakların modasıda geçmiş hep saatini doldurmuş,f16 parası yatırıldı hala abd vermedi,üstelik onlar bile demode oldu f 35 çıktı ondan 100 kat üstün,uçak değil adeta tamamen bilgisayar,bak karşınızda osman ağa anıtı var,o adam ve arkadaşları ne yapmış ülke için biliyormusunuz dediğim an sokakta bir alkış,lavuk defolup gitti kahve anında boşaldı,adam akıllandımı sanmam başka yere gider yine ayni nakaratı yapar,bunlar 3-5 kuruşa tutulmuş uşak,bunlardan ülkede çok,parasıda bizden çıkıyor...bu forumdada görüyorum devamlı CHP'ye bel altından vuruşlar,hatalı olabilir,bu partiden başka güçlü muhalif parti göstersinler,kısaca cumhuriyetimizin bekçileri,arkasında bizler varız,%25 oyumuz var ülke genelinde,zorla milletin gırtlağına sarılıp oymu verin diyeceğiz,Atatürk zamanında yobazlarlan çok uğraştı %50 kısım kadfar vardı,onları adam edemeden ömrü yetmedi,1930 yıllarında dünya ekonomisi batmıştı,o zaman keskin zekası ile krizden etkilenmedik,kefeller,schild aileleri bu adam bizim 50 senemizi çaldı dedi,ama hala proje devam ediyor dediler,bu projenin adamını yazmaya gerek yok hepiniz biliyorsunuz,geçen sene onlarlan buluştu vs neyse,senin üstünden yazdım kusura bakmayın saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla bir yerin şeysi olduğunu biliyorum ama, kimin şeysi bilmiyorum.
    Koy mına yaygaracı güruhlar,ayrıca tapıcılıkta yapıyorlar,zat zıbardımı hepsi kaçışacak,kaçtıkları yerde mıhlanacaklar,şimdi konuşsunlar bakalım,haticeye değil neticeye bakmak lazım

6. OBA nın halka arz varmış.

Son arzlardan ilk haftalarda önemli derecede ZARAR ettiğimden artık halka arzlar bitmiştir benim için.

Ancak bugün birkaç ay önce A-101 den kampanyalı nerdeyse yarı fiyatına aldığım OBA nın noodle ürününü açtığımda kusuyordum.

Kullanma tarihi geçmediği halde tamamen bozulmuştu.

OBA nın ARGE si tam bir hayal kırıklığıymış demekki.

Bari Knorr veya İndigo ya bir sorsalarmış nasıl yapılıyor diye.

Ancak iğrenç olan ise ancak bizim gibi ülkelerde yaşanıyor.

Bozuk malları piyasadan çekme yerine 10 bin mağazası ile "aldın aldın" aldatmacısı ile bir sorunu olan malların eritilme merkezi olan A-101 in bu bozuk malları satacak kadar bu kadar vizyonsuz olması...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Denizli mitinginde bir trol genç kız gibi,ak gençlik burada siz merak etmeyin diyor,kesinlikle aralarına muhalif kesimi sokmuyorlar bir kaza olmasın diye,yalan dolan aptal,salak,balık hafızalı halkı kandırma peşindeler,borazancısıda atv,trt,tüpçü tv vs...geçen bir kahvenin önünden geçiyorum,adam seslice konuşuyor atv kanalından başka kanal izlemeyin diyor,adama dik,dik kartal bakışı yaparak dinledim,sorum bu kanal çokmu dürüst,gık diyemedi,sabah ve atv'yi aldı 750 milyon dolar vererek,ödeme yaptımı yok,ülkede gerçek olanları es geçiyor devamlı propaganda yapıyor,onlar için ülkenin rejimi değişmiş ekonomisi batmış umurlarında değil,şimdi yol,köprü,tünel vs yaptı diyeceksin,sana ne fayda sağlıyor,oda uçakta yapıyor,onun yaptığı pırpırları evimdede yapıyorum,üstelik elindeki mevcut uçakların modasıda geçmiş hep saatini doldurmuş,f16 parası yatırıldı hala abd vermedi,üstelik onlar bile demode oldu f 35 çıktı ondan 100 kat üstün,uçak değil adeta tamamen bilgisayar,bak karşınızda osman ağa anıtı var,o adam ve arkadaşları ne yapmış ülke için biliyormusunuz dediğim an sokakta bir alkış,lavuk defolup gitti kahve anında boşaldı,adam akıllandımı sanmam başka yere gider yine ayni nakaratı yapar,bunlar 3-5 kuruşa tutulmuş uşak,bunlardan ülkede çok,parasıda bizden çıkıyor...bu forumdada görüyorum devamlı CHP'ye bel altından vuruşlar,hatalı olabilir,bu partiden başka güçlü muhalif parti göstersinler,kısaca cumhuriyetimizin bekçileri,arkasında bizler varız,%25 oyumuz var ülke genelinde,zorla milletin gırtlağına sarılıp oymu verin diyeceğiz,Atatürk zamanında yobazlarlan çok uğraştı %50 kısım kadfar vardı,onları adam edemeden ömrü yetmedi,1930 yıllarında dünya ekonomisi batmıştı,o zaman keskin zekası ile krizden etkilenmedik,kefeller,schild aileleri bu adam bizim 50 senemizi çaldı dedi,ama hala proje devam ediyor dediler,bu projenin adamını yazmaya gerek yok hepiniz biliyorsunuz,geçen sene onlarlan buluştu vs neyse,senin üstünden yazdım kusura bakmayın saygılar.
    Bravo başkan. Güzel yazmışsın. Hedef kitle anlamıştır tabii...
    Kendimce okur-yazar olan ben... Bi bok anlamadım.
    Noktalama, paragraf vb... Bunlara zaten gerek yok. Okumayan adam zaten okumuyor.
    Özetle sen de haklısın.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ..bu forumdada görüyorum devamlı CHP ye bel altından vuruşlar,hatalı olabilir,bu partiden başka güçlü muhalif parti göstersinler,kısaca cumhuriyetimizin bekçileri,arkasında bizler varız,%25 oyumuz var ülke genelinde,zorla milletin gırtlağına sarılıp oymu verin diyeceğiz.
    Gecen dingilin biri CHP'li ruh hastalari diyordu.

Hem CHP'ye sov hem de bu soygun sarmalindan nasil cikarim diye sor.

Birak kal orda cikamazsin.

Sayfa 725/1002 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •