Sayfa 726/1004 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: Viop LV

Powell'dan faiz indirimi mesajı: Dikkatli olmaya devam ediyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Arkadaş bu Ayhan moruğu ne zaman yazsa göze geliyoruz arkadaş.....Zan ediyor ki Gümüş şortladım....şuan gümüş ons da şükür flatım....viop fışkırdı... .yapacak bir şey yok.....dayuu bu nasıl bir haset arkadaş ....Ayhan ı kapımızda kapıcı yapsak mı hasetten çatlar .....
    Beni niye alıntılıyon, ayhan başganı alıntıla lafı direk ona söyle tohatlı abi kavga ederken biraz daha üstürüplü ve kibar olalım malüm mübarek aydayız mümkünse kırmadan kibarca laf sokuşturun birbirinize
    Beni gurcalamayın taraf olamam ikinizide severim bilirsiniz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

3. Altın ile gümüşü şortladım palacim matkap ile delmeye başladı. Korkuyorum ki kutuya zarar verecek.

4. Bizim Ayhan başkan gözüyle matkap gibi deliyor maşallah. Bide bunun eline gerçek matkap versen neler yapar.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Beni niye alıntılıyon, ayhan başganı alıntıla lafı direk ona söyle tohatlı abi kavga ederken biraz daha üstürüplü ve kibar olalım malüm mübarek aydayız mümkünse kırmadan kibarca laf sokuşturun birbirinize
    Beni gurcalamayın taraf olamam ikinizide severim bilirsiniz
    dayucum ayhan moruğu çok tehlikeli....nasıl bir göz var....maksat senin üzerinden mesaj....belki seni örnek alır da utanır....yosa kötü bir maksat yok inan.....fed beklentini aksine şahin olmadı...aksine kedi kıvamında.....

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Powell'dan faiz indirimi mesajı: Dikkatli olmaya devam ediyoruz
    Her şekilde öpücük baki ,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    dayucum ayhan moruğu çok tehlikeli....nasıl bir göz var....maksat senin üzerinden mesaj....belki seni örnek alır da utanır....yosa kötü bir maksat yok inan.....fed beklentini aksine şahin olmadı...aksine kedi kıvamında.....
    Gözüne güveniyor demek ki
    Bende de göz var, burdan başganın dgatesine bi bakarsam yarın görür gününü
    Kavga var ama haset yok
    Borsacı kanunu, lütfen

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Gözüne güveniyor demek ki
    Bende de göz var, burdan başganın dgatesine bi bakarsam yarın görür gününü
    Kavga var ama haset yok
    Borsacı kanunu, lütfen
    Reisim senin Selocanin bu sene ki kârı eğer reklam vs yemezlerse bu sene daha iyi kâr gelir. Malum taahhütler yıllık iki yıllık. Ben öyle düşünüyorum.

Sayfa 726/1004 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •