Sayfa 729/1030 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    bu konu ilginç. TOP GEAR ın arnavutlukta çekilen programında fiyatların neden bu kadar ucuz olduğu konusunda, ciddi şekilde çalıntı olduklarından bahsetti. hatta alırken kilitlerine ve camlarına bakın diyorlardı.
    Daha guzelini yazayim, 1999 yilinda Arnavutluk kamu duzeni bakani Mercedes 500SEL ilen
    Yunanistana gider gumrukte aracin İtalyadan calinti oldugu anlasilir, araca el konur bakan ucaklan geri doner!

Gerisini artik dusunun!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Daha guzelini yazayim, 1999 yilinda Arnavutluk kamu duzeni bakani Mercedes 500SEL ilen
    Yunanistana gider gumrukte aracin İtalyadan calinti oldugu anlasilir, araca el konur bakan ucaklan geri doner!

Gerisini artik dusunun!
    İstermisniz Reise hediye edilen ucakta çalıntı çıksın.Eyvah eyvah.

3.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    İş Faktoring

Finansman Bonosu ihracı

60 gün vade

%32,75 yılık bileşik getiri

ytd.

syg,
    23 görünüyor bende nereden bakmam lazım

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    İstermisniz Reise hediye edilen ucakta çalıntı çıksın.Eyvah eyvah.
    böyle aptal bir anlayışı millete yutturuyorlar neymiş uçak şahsına değil devlete hediye edilmiş
    tamam o zaman devlet te bana ferrari alsın mülkiyeti devlette olsun
    sonuçta insan denen varlık bir ömre sahip, yaşamı boyunca sarayda yaşat, uçak al
    amma lakin mülkiyet devletin olsun, ben de kendi evlatlarımın boğazından kesip
    maserati alayım ben ölünce zaten sizin olacak diye gevrek gevrek gerineyim..!!

5.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat nerede özel sektör bonosu-tahvili var hepsini buluyorsun...Benim Nick'i sen al istersen...Sana yakışır...
    Aynen bonocu nickleri değiştirin
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

6. teb marfetli internetten kapatılıp tekrar internetten açılabiliyormu sitede şubeden açılabilir sadece yazıyor, bugün deneyen oldumu?

7.  Alıntı Originally Posted by Antonyo Yazıyı Oku
    Şekerbank %25,25 teb'den daha yüksek
    şekerbankta oran güncellenmiyor ama marifetli hesapta oran güncelleme var. marifetli hesap kullananlar güncelleme yapsın diye duyurmak istedim.

8. Arkadaşlar teb marifetli hesapta 80 bine 3500 lira boşta vadesiz hesapta para bırakmasının mantığı nedir bilen var mı pek anlamıyorum bu banka işlerinden ? 80 bin paramın 3500 lirasını vadesizde tutacaksa vereceği %25 oran hemen hemen %24 e düşmüş olmuyor mu?

Sayfa 729/1030 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •