Sayfa 73/993 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Ben Eylul ayinda geçiş yaptım. Sayaç baskasi uzerinde idi.internetten başvurdum.1,2 gün içinde geldiler yeni sayaç bağlandı. Var olan gaz tutarı ilk faturada düşüldü. Yanılmıyorsam 650 tl abonelik ücreti ödedim.
    Abonelik başvurusunu e-devletten yaptım.

2. Rusya eger Ukrayna'yi kaybederse, hem AB'ye giden boru hattini, hem ucak teknolojisinde belli bir yere gelmis Ukrayna teknik imkanlarini, hem karadenizdeki deniz ustunlugunu kaybedecek, bunun yaninda sonsuza kadar surecek bir dusman sahibi olacak.

Ben Ruslarin bu isgalden vaz gececeklerini sanmiyorum.

Hangi hukukla istiyorsa, Ukrayna'nin Nato uyeligine de karsi cikiyor.

Insallah isgal ve savas disinda bir yol bulunur.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Kış günü sayacı söker götürürlerse içinde yüklediğim 400 metreküp gazda uçacak. Fasulyeler çürümeden şu aboneliği yapmak lazım.
    Sayaçtaki rakamı devir ediyorlar. İnternetten yada en yakın abonelik merjezinden başvuruyorsunuz. 5 dakikalık iş.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    ABD, ""Virüsü sen ürettin ""
    bahanesiyle ,Çin'in parasına çökmek istedi , Beceremedi..
    Şimdi de, Rotayı Rusya'ya çevirdi.. Ukrayna'yı Rusya'ya karşı kışkırtarak çatışma çıkartmak, Sonra da Avrupa/ Nato ülkelerini de yanına alıp Ukrayna'nın gazına, yağına,bezine,tuzuna çökmek....Gerisi kuru gürültü..

Fitch downgrades Turkey to B+, outlook negative - BBG

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Boş tost muhabbeti dönünce bu yıl yaptığım hata aklıma geldi...Her yıl yazın memlekete gidince 20kg kaşarımı arabanın arkasına atıp getirirdim..Bu yıl internetten de sipariş veririz diye 5 kilo 40 tl den aldım...Sonra 55 tl şimdi ise kargo dahil 70 tl den kaşarları stokladım...Yaza kadar yeter ama yazın 40 tl ye aldığım mal geçen hafta bana 70 tl ye mal oldu... 6 ayda gelen zam ...Marketçiler elektrik ve benzini bahane ederek her hafta fiyatlara zam yapıyorlar pardon güncelliyorlar...

Tost için yarım ekmek 1.5 tl , kullanılan elektrik zamlı,kira zamlı, asgari ücret zamlı, peynir 2 katına çıkmış...Millet 15 tl ile karnını doyurma derdinde...Bu halk bu durumu fazlası ile hak etti....
    Bir arkadaşın dediği gibi Beter olmadan yeter olmaz.....

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Boş tost muhabbeti dönünce bu yıl yaptığım hata aklıma geldi...Her yıl yazın memlekete gidince 20kg kaşarımı arabanın arkasına atıp getirirdim..Bu yıl internetten de sipariş veririz diye 5 kilo 40 tl den aldım...Sonra 55 tl şimdi ise kargo dahil 70 tl den kaşarları stokladım...Yaza kadar yeter ama yazın 40 tl ye aldığım mal geçen hafta bana 70 tl ye mal oldu... 6 ayda gelen zam ...Marketçiler elektrik ve benzini bahane ederek her hafta fiyatlara zam yapıyorlar pardon güncelliyorlar...

Tost için yarım ekmek 1.5 tl , kullanılan elektrik zamlı,kira zamlı, asgari ücret zamlı, peynir 2 katına çıkmış...Millet 15 tl ile karnını doyurma derdinde...Bu halk bu durumu fazlası ile hak etti....
    Bir arkadaşın dediği gibi Beter olmadan yeter olmaz.....
    Kaşar peynir 1 yıl dayanır mı ki 3 4 ay raf ömrü vardır heralde max olsun 6 ay
    Bende kasımda ve aralıkta malakan peyniri sipariş vermiştim yarım kilosunun fiyatı ortalama 35tlden 12adet 6kg peynir.

Sayfa 73/993 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •