Sayfa 733/1006 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Enparanin en tuhaf uygulaması verilen oto.talimatları birikim hesabından odememesi..ancak vadesizden ödeniyor.misal aylık faturalar toplamı 1000 se ya bini vadesizde bırakacaksın ya da takip edip birikimden vadesize atacaksin..15 tane fatura var kızdım hepsini bıraktım.tam ne yapayım diye dusunurken qnb mt si k.kartindan cekilsin ücretsiz dedi ..hay hay dedim .ahtopot misali aynı banka her yerden kafakola alıyor

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Enparanin en tuhaf uygulaması verilen oto.talimatları birikim hesabından odememesi..ancak vadesizden ödeniyor.misal aylık faturalar toplamı 1000 se ya bini vadesizde bırakacaksın ya da takip edip birikimden vadesize atacaksin..15 tane fatura var kızdım hepsini bıraktım.tam ne yapayım diye dusunurken qnb mt si k.kartindan cekilsin ücretsiz dedi ..hay hay dedim .ahtopot misali aynı banka her yerden kafakola alıyor

bu tip uygulama tasarımlarını zeki insanlara yaptırmaları gerekir, çünkü milyonlarca insanı etkiliyor...
    yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    600 gr lik peynir galiba kilosu 19.50 olanı yetmezsiniz

benim sürekli yediğim peynir 45 lira oldu onu bıraktım bu peynire yeni başladım kilosu 19.50 idi 23.50 olmuş

4. çıtayı yükseltelim biraz.. 100 gr havyar migrosta 44tl.. kahvaltıda iyi gider..

5.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    bu tip uygulama tasarımlarını zeki insanlara yaptırmaları gerekir, çünkü milyonlarca insanı etkiliyor...
    Yazılım bir kere yazılıp öyle kalan birşey değil ki, kullanıcı isteklerine göre değiştirilir ne olacak yani
    Israrla değiştirmemelerinin belki de bizim göremediğimiz bir sebebi vardır.

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Siz ne alıyorsunuz aktiften, miktar nedir
    250k 91 gün 20.40 mk

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    250k 91 gün 20.40 mk

Güzel olan... pazartesi bu oranı ve daha fazlasını tartışacağım.

Yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    Yazılımcı deyişiyle bu bir bug (hata) değil ki, feature (ek özellik) enpara'da birikim hesabından eft ve ödeme yapılamıyor. Böylece kullanıcılar sık sık enpara sitesine giriş yapıyor ve bu da internet bankacılığı kullanımını arttırıyor. Kimisi, bunlar için vadesizde para tutuyor; bankaya yarıyor. Kimisi, yanlışlıkla tüm birikim tutarını vadesizde unutuyor, o da aynı şekilde. Hem en ufak faiz kaybına tahammülü olmayan hem de işi görülsün isteyen de, her gün enparaya giriş yapıyor.

Bu durum elbette kullanıcı dostu değil. Ancak enpara yeterince çok kullanıcısı olduğunu düşündüğü sürece bunu düzeltmez çünkü bundan yarar sağlıyor. Diğer verdiği katkıları yeterli bulan üyeleri de sırf bu angarya yüzünden enparayı terk etmiyor.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Sayfa 733/1006 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •