Sayfa 734/984 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

[QUOTE=cihan35;2550791]
     Alıntı Originally Posted by iskilip Yazıyı Oku
    4200000 lot satış yazılı akşama sıra gelir o 4 milyonu alırlarssa[/Q

ben emir verdiğimde 2,7 milyon lot vardı
    ben lotları sayarken yazmışsını
    sanırım malınız gider.

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    global olarak saydım,
    taban olduktan sonra 2,700,000 lot civarında iş oldu.
    sabah atladım bende 3000 lot almıştım 1,16 dan strese gerek yok vereyim gitsin tabi satılırsa )

4. Sayın cefaks taban mı girecez bayrama sizce

Alıntı Originally Posted by cihan35 Yazıyı Oku
    sabah atladım bende 3000 lot almıştım 1,16 dan strese gerek yok vereyim gitsin tabi satılırsa )
    Allah başka dert vermessin,
    yapacak bişey yok sağlık olsun.

6. Çoluğunun çocuğunun rızkını yedirme. Bu yazıyı veya kendi dilekçeni yay-paylaş.

Sayın İlgili;
    Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. hissedarıyız.
    SPK'nın 16.08.2108 tarihli kararı ; ''Payları Borsa İstanbulda işlem gören Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.nin (Hürriyet) sermayesinin yaklaşık %77,67 sine tekabül eden payların Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. (Demirören Medya) tarafından satın alınması nedeniyle Hürriyetin diğer ortaklarına ait payları satın almak üzere Demirören Medyanın zorunlu pay alım teklifinde bulunma yükümlülüğünden muafiyet talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir." şeklinde olup hiçbir gerekçe gösterilmeden hissedarı olduğum şirketin ''çağrı yapma zorunluluğu olmadığına'' hükmedilmiştir.
    Aydın Doğan’a dolar kuru üzerinden ödeme yapan Demirören Grubu küçük mevduatlara sahip olan ve SPK tarafından korunması gereken biz vatandaşların hakkını gasp etmiştir ve SPK’da hem verdiği yanlış kararla ,hemde süreci uzatarak tarafını açıkça beyan etmiştir.Aynı koşullar altında satılan ve satın alınan, aynı kişilerin sattığı ve satın aldığı (Aydın DOĞAN ve Yıldırım DEMİRÖREN arasındaki alışveriş) Dgzte hissesine ise SPK tarafından dolar kuru üzerinden çağrı zorunluğu getirilmiştir. Üstelik hiçbir gerekçe gösterilmemiştir.
    Kararın Sermaye Piyasası Mevzuatına ve hukuka uygun hiçbir yanı yoktur. Yüzlerce küçük yatırımcının mağdur edildiği bu hukuksuzluğun kamuoyuna bidirlmesini ve hak arayış sürecimizde ve yürüteceğimiz hukuki mücadelede katkıda bulunmanızı
    Saygılarımızla arz ediyoruz.

7. Arkadaşlar bir sorum olacak. Bu şeref yoksunları yarın öbür gün borsa kotasından çıkıyoruz veya birleşme kararı ile abuk subuk bir rakam ile mesela son 10 yıl en dip neresi gördüyse oradan ayrılma kararı alırlarsa spk buna da mı uygunluk verecek. kipa da da Migros birleşme için kipada çok düşük fiyat vermişti. spk çağrı fiyatının altında bu işlemi yapamazsın dedi ve fiyatı tekrar çağrı fiyatına çektiler ve birleşme işlemlerini bekliyorlar.

bu konuda anlayan biri açıklayabilir mi. önümüzdeki süreçte dyhol dohol deki birleşme emsal olacak şekilde hurgz için de 0,60 lı rakamlardan birleşme kararı alıp hurgz yok edebilirler mi? dohol topiğinden biliyorum dyhol zamanında 6 lı rakamları görmüştü kağıdı 0,60 lara kadar indirip dohol ile birleşme kararı aldılar ve kağıdı yok ettiler bir çok yatırımcı da zararın dibini yaşadı.

kafam iyice karıştı bu konuda biri açıklama yaparsa sevinirim.

Alıntı Originally Posted by Serkkan0751 Yazıyı Oku
    Sayın cefaks taban mı girecez bayrama sizce
    hocam siz ne biliyorsanız bende onu biliyorum.
    bunlarda biraz insaf varsa bayram üstü insanların bedduasını almazlar.

Sayfa 734/984 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •