Sayfa 736/1024 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    merkezi takan kalmadı aksiyon bekliyor piyasa artık...
     Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    MB top çeviriyor,zaman kazanıyor...
    Bence genel anlamda zaman kazanmaktan ziyade acil toplantı yapmadan piyasayı 13 Eylül'e kadar sakinleştirme derinde.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Halk banka cezamı geliyor ne ! ALBAYRAK: Halkbank`ın faaliyetleri uluslararası hukuka uygundur.

3. enflasyon rakamları
    mb açıklaması

dövizin tepkisi.. piyasalar sallamadı mı yoksa faize kadar yukarı mı basacak, faizi altta karşılamak için..
    kıymetli teorilerinizi alalım

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Halk banka cezamı geliyor ne ! ALBAYRAK: Halkbank`ın faaliyetleri uluslararası hukuka uygundur.
    Birilerinin arka bahçesi olan Halkbank'ı artık kapatsalar yeridir.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

5. “Merkez Bankası fiyat istikrarını desteklemek amacıyla gerekli tepkiyi verecektir. Son gelişmeler dikkate alınarak Eylül ayı Para Politikası Kurulu toplantısında parasal duruş yeniden şekillendirilecektir: goo.gl/UYiZgc”

Meali:Merak etmeyin ben faiz artıracağım,sadece ağustos enflasyonunu görmek istedim..
    En azından ben böyle anladım..

6.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    enflasyon rakamları
    mb açıklaması

dövizin tepkisi.. piyasalar sallamadı mı yoksa faize kadar yukarı mı basacak, faizi altta karşılamak için..
    kıymetli teorilerinizi alalım
    artık inanan kalmadı Türkiye'nin açıkladığı rakamlara, verdiği sözlere. tek adam rejiminin maliyeti...

*TCMB: BU ÇERÇEVEDE, DAHA ÖNCE YAPILAN İLETİŞİMLE DE UYUMLU OLMAK ÜZERE, SON GELİŞMELER DİKKATE ALINARAK EYLÜL AYI PARA POLİTİKASI KURULU TOPLANTISINDA PARASAL DURUŞ YENİDEN ŞEKİLLENDİRİLECEKTİR

Gün içi faiz belirlemeye dönüş veya glp’yi etkin kullanmamı geliyor acaba ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bugün itibarıyla enflasyondan sonraki düşüşte ilk ciddi alımımı yaptım.%30 dolar-eurodayım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 736/1024 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •