Sayfa 738/948 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Sn.izci kendinizi çok özlettiniz haberiniz sn.kitapcı0 abi yine arada uğruyor dükkana ama siz bayağı bir zaman oldu.Bilginize.Selamlar.

2. 3 aylık kar beklentisi nedir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben artık sadece hisse net yarışmasına takılıyorum, günün büyük bir bölümünü de orada geçiriyorum. Güzel dostluklar var. Sizleri de beklerim....

Sevgi ve Saygılarımla,
    Hissenet Üyeleri 44° Hafta
    Hissenet Haftalık Hisse Yarışması'na katılımınızı bekliyoruz,

Kurallarımız var onları okuyun.

LİNK'e yazın. Topik'e de yazın.

Her ikisine de yazın.

aşağıdaki link'ten katılımınızı bekliyoruz.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...54#post1466054

Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

4. https://i.hizliresim.com/Oomo9A.png
    Haftalık takas...önümüzdeki hafta olumlu seyir muhtemel...

5. 2012 yıl sonundan itibaren sonra gelen ilk ara dönem cirosu bir önceki yıl sonu cironun %22 ile %29 aralığında gerçekleşiyor. son mali yıl ciromuz 233.210.084,00 TL 2018 1. dönem ciro beklentim en iyi ihtimal 67.630.924 en kötü 51.306.218 TL. (2017 1. dönem ciro:47.175.832,00 TL) Ortalama değeri (%22 .... %29 vs. rakamların ağırlıklı ortalamasının son yıl ciroya oranı)göz önünde bulundurursak 58.302.521 TL ciro bekliyorum. Geçen yıl aynı dönemde marka kullanım bedeli olarak 1.148.553 TL tahsilat sağlamışken bu yıl 1. dönemde KDV dahil 1.710.000 TL gibi bir tahsilat sağladık. Marka kullanım bedeli almaya başladığımızdan beri alınan en yüksek tutar kısaca rekor tahsilat diyelim. .... Buradaki ivmeden de görüleceği üzere yurt dışı satışların maşallah hızla yürüdüğü görülmekte.

EUROCUCINA fuarında yeni hibrit ankastre modelini tanıttı öngörüm oki birkaç yıl daha avrupa ve yurt içi pazarlarda pazar payını artırarak satışlarına devam edecektir. Yaptığı ve yapmaya çalıştığı ürünler ile araştırma ve geliştirmeye verdiği önem göz ardı edilemez sonuçta bir arçelik vestel değil ama hibrit modelimi yaptım fuara gidiyorum diyebiliyor. Özellikle yurtdışı satış ağında çok ciddi bir organizasyona dönüşüyor. Ülkemizde sadece 20 ilde shop mağaza mevcut ancak öncelikli pazar yurt içi değil çokda doğru. Çünkü uzun vadeli karlar için firmanın global bir firma olması gerekir. Turquality desteği ile yurt dışında büyümeye devam etmeli. Zaten öylede yapıyorlar.

Peki şimdi diyeceksiniz ki tüm bu olumlu gelişmelere rağmen neden hisse hala 5,78 F/K dan işlem görüyor.
    1-Şirketin üst düzey yöneticileri arasındaki uyuşmazlık. M.E.Ç ve İ.A kavgası
    2-Her ne kadar şirket yüksek cirolarda yapsa kayda değer bir kar marjı yakalayamaması
    3-Kavga nedeni ile yapılan, yapılması planlanan hisse satışı
    4-Karları yutan pazarlama firması

Değerli ortaklarım şirketlerde aileler gibidir öncelikle iç huzurun sağlanması ve MEÇ ATAY soğukluğunun giderilmesi gerekmektedir. Değerli MEÇ amca SİLVER den çıksa Pazarlamada da büyük ortaklardan. Yani atsanız atılmaz satsanız satılmaz. Ne diğer grup firmaları nede düşük kar marjı hissenin tepesindeki kara bulut üst düzey yöneticiler arasında yaşanan uyuşmazlıklardır. Ben bu yıl içinde bir şekilde bu kavganın tatlıya bağlanacağını düşünüyorum.

Benim bu hisseye yaptığım uzun vadeli yatırımın nedeni - bu şirketin kar marjıda anormal ölçüde düşük - şirkette temel bir değişiklik olacağında dair güçlü belirtiler görmemdir. yatırımı yaptığım günden bu güne kadar açıklanan yayınlanan tüm veriler bu belirtileri destekler niteliktedir. Ve bu yatırım süreci içinde sadece ve sadece aklıma takılan tek şey işler tıkırında giderken bi yerelere çok güzel demeçler veren değerli yönetim kurulu başkanı Mustafa LAÇİN in o vergi beyannamesinin seans içinde servis edilmesine dair tek kelime konuşmamasıdır. Firmanın üst düzey yöneticilerinin becerileri ve deneyimlerinden hiç şüphem olmasada dürüstlüklerine dair kafamda soru işaretleri mevcuttur. Dikkatle takip etmeye devam ediyorum buralardayım. Bu arada 1. dönem ciro ve kar tahminleri yarışmamızı başlatmanında zamanı geliyor gibi ne dersiniz?
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sevgili axaray,

Vergi beyannamesini seans içinde servis etmesine kızgınlığımı halen üzerimden atamadım. Bu acemice davranış yatırımcıya güveni alt üst etti. Aslında o dakikaya kadar bizler burada güzel bir atmosferde yatırımcının şirketi sevmesini sağlamıştık. Onların reklamlarla yıllarca yapamadığını silver-can takımı burada başarmıştı. Yeşil gözlü sarışın kız...yazık...çok yazık oldu...

Burada kızı paylaşamıyorduk, keko bile dışarıdan gelip kızı kaçırmak istedi...Neredeyse hepimiz ilan-ı aşk ediyorduk...Sevginin alt yapısı oluşmuştu...Ne diyelim, kısmet böyleymiş...Hayırlısı olsun...

7. UMK
    Abi Sn İZCİ'yi tesislerde gördüm gene ne dersin dönecek mi
    E ne yapsın boşa koyuyor dolmuyor , doluya koyuyor almıyor , bisste kelepir hisse bulmakta zorlanıyor
    Bence seans içi gönderimi biraz abartıyor , ondan daha önemli problem , şirketin satışları artırmak için bir çaba içerisinde olmaması, kapasiteyi tam olarak kullanmamasıdır , genede silvr'dan kelepiri'ni bulamayıp dönecektir, ahanda buraya yazdım
    E sen ne düşünüyorsun abi
    E ben bunu defalarca söyledim, hiç bir hisseyle nikah kıymayacağım diye , kısa süreli flörtler dönemindeyim...
    ...ytd

8. Abi o eski günleri fena özledik valla.Sizin ve sn.izcinin jeneriklik cümleleri bu formdaki herkesin aklındadır eminim.

Sayfa 738/948 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •