Sayfa 738/898 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7182 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. spekdusmani spekdusmani is offline
    Üye

Duhul
    May 2017
    Gönderi
    102
    agalar size bir iyi bir kötü haberim var. yaptığım araştırmalarda yeşil gyo nun 2-3 çeki yazılmış. birde bugün iş yatırım bayağı mal satmış acaba patron çekleri ödemek için mi için hisse mi satıyor.?? yarın açıklaması gelir eğer sattıysa.. bu kötü iyi haber ise hisse hale 14-13 lerden işlem görüyor.. herkes bankacisina sorabilir? kesinlikle kötü yaygara cikartmiyorum. ama bilincli olmak lzm. bu hisseden cok umutluydum ama malasef suan iyi görünmüyor..-

bir form üyesi yeşil yatırım holding sayfasına yazmış
    haberin doğruluğu veya feyk olup olmaması hakkında bilgi yoktur.
    kısaca haberin doğruluk değeri yoktur bir alıntıdır. biz yeşil yatırımcı olduğumuz için bizi uyarmak için yazmış.
    ben şahsen inanmadım yeşil yatırım sayfasına baka bilirsiniz gönderinin aslı için

Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    2,5M tl lik hisse almamak için 125M luk satışdan vazgeçti adamlar, çok enteresan. Bu işin içinde bir bit yeniği var ama hadi hayırlısı, kokusu çıkar yakında..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    2.5 milyon lotu farz edelim 8 kuruş fazla fiyattan aldın. Ne kadar zrarın olabilir ki? Tam üç kağıtçılık bencede. 200 bin TL zararı olur maksimum. 125milyonluk satışı iptal etmeye değmez. Bİr mantıksızlık var bu işte.
    hayat seni güldürmüyorsa , espiriyi anlamadın demektir...

3. Mantıksızlık Yok o çocukluğu var bu işte kardeş

4. Ygyo yesilyapı ve yesil konkordata başvurusu yapmış geçmiş olsun Allahtan kağıttan kaçmıştım 15 gün önve

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ben de kaçmıştım. Konkordatoyu göremedim, link paylaşır mısınız? yeşil kundura ile ilgili konkordato düştü haberlere

ytd

6. Üstadın biri paylaştı , olmaması için sebep yok ; inşallah yoktur çok insan mağdur olmasın

7. http://www.hurriyet.com.tr/amp/ekono...mpression=true

8. Iyide sadece ayakkabı var

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 738/898 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •