Sayfa 739/1223 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Selam millet
    Ya birsey diycem
    Arada okuyorum burayı
    Hep ayni Kişiler yazıyor
    Gece gündüz Cumartesi pazar ve Bayram tatilleri dahil
    Sizin sosyal bir hayatınız yokmu buradan başka
    İnanın ciddiyim
    Tabiide yazın okuyalım ama merak ettim nezaman baksam herkes burda o kemik kadro
    Bazı kişiler yürüyemiyor olabilir bunu da düşünmek lazım.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    http://www.bloomberght.com/haberler/...inda-duzenleme

TÜİK, Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlandı
    Heh tamam artık enflasyon hedefi tutar. Bak gör ikinci altı ayın enflasyonu kaç çıkacak

HALKB ceza yı,unutma,unutturma..! Uyuma
    Bir sabah uyandığımızda piyasalar taban,taban gidecek..
    buna da hazırlıklı ol,
    Ey 15 Temmuzcular
    Tankın üzerine çık ve ABD hazinesini uzaktan da olsa bombala

Sana yapılmış olan bu harekata KISA poz.alarak karşılık ver..
    (Ne zamansa?)

4.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Bağımsız ve özerk bir kurum olmadıkça itibarı ve saygınlığı da olmaz.Örneğin ABD'' de durum nasıl bakalım:

https://www.bls.gov/bls/infohome.htm

The Bureau of Labor Statistics (BLS) of the U.S. Department of Labor is the principal federal agency responsible for measuring labor market activity, working conditions, and price changes in the economy. Its mission is to collect, analyze, and disseminate essential economic information to support public and private decision making. As an independent statistical agency, BLS serves its diverse user communities by providing products and services that are accurate, objective, relevant, timely, and accessible.

Who We Are
    About half of our 2,400 employees are economists and statisticians, and almost 1,000 employees work across the country in regional offices.
    Our Commissioner is nominated by the President, confirmed by the Senate, and serves a 4-year fixed term. The Commissioner is the only political appointee at BLS. This position is currently vacant. View our past Commissioners.
    Deputy Commissioner William J. Wiatrowski is our highest ranking career employee and has been acting Commissioner since January 2017. Learn more about Bill and our other senior staff.
    Interested in how much of your tax dollars we use? You can see our budgets and strategic plan.

ABD İstatistik kurumu bağımsız hizmet veren bir kurum.Yarısı ekonomist ve istatistikçi 2400 personeli var ama siyasi otorite sadece 1 kişiyi ,kurum başkanını 4 yıllığına atayabiliyor(Aynı Fed başkanı gibi ABD başkanı tarafından atanıyor ve Senato tarafından onaylanıyor),Görev süresi tamamlanıncaya kadar görevden alınamıyor ve talimat verilemiyor.
    En alt satıra özellikle dikkatinizi çekerim;''İlgilenenler ,ödediğiniz ne kadar vergiyi nasıl kullandığımızı bütçe ve stratejik planımızdan görebilir'' diyor.Doğrusu bu şeffaflığı ve hesap verilebilirliği gördükçe nasıl imreniyorum,bir gün bizim ülkemizde de görmeye ömrümüz yetecek mi acaba!
    En alt satır için ömrümüz yetmez, çocuklarımızın gormesi bile süpheli. Zaman eğrisi seffaflık için bence geri sayıyor.
    Kardeşim sende ABD den öyle örnekler getiriyorsunki; biri normal dört işlemi çözememişken integral türev gibi soruları çözebilirmiyiz diye soruyorsun?
    Dört işlemleri çözmeye ömrümüz yetermi ondan bile süpheliyim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Selam millet
    Ya birsey diycem
    Arada okuyorum burayı
    Hep ayni Kişiler yazıyor
    Gece gündüz Cumartesi pazar ve Bayram tatilleri dahil
    Sizin sosyal bir hayatınız yokmu buradan başka
    İnanın ciddiyim
    Tabiide yazın okuyalım ama merak ettim nezaman baksam herkes burda o kemik kadro
    Cep telefonu denen birşey var ağam. Balkonda her sigara da girip bakıyorum işte😀

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Cep telefonu denen birşey var ağam. Balkonda her sigara da girip bakıyorum işte
    Sn tospa balkondan hiç girmiyorsunuz anlaşılan

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bazı kişiler yürüyemiyor olabilir bunu da düşünmek lazım.

Bunu gerçekten dusunemedim
    Özür dilerim eger var ise
    Ve Mevladan şifa niyaz ederim

8. Enflyonun dusus sirri tuik mis belli oldu biride benim eve maas baglasa cokmu sey istitorum nasilsa hersey bi yere baglancak

Sayfa 739/1223 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •