Sayfa 74/982 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 7856 madde; 585 - 592 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır......

68.75 SEVİYESİNDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA SONRASI BEKLENTİMİZ YÖNÜNDE HAREKET EDEN OTKAR HİSSESİ 17.08.2018 TARİHİ İLE BUGÜN AŞAĞIDA 60.75 SEVİYESİNE KADAR GERİLEMİŞTİR.

SON DURUM İLE KADEME ANALİZİ...

Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku

IMKB AYLIK

88.000 kısa vadede kıracağını düşünmüyorum(olağan dışı haberler yorum dışıdır)

ama uzun vadede yükselen trend buradada 81.xxx seviyelerini gösteriyor..

zamanla herşeyi göreceğiz..

endeks nasıl olursa olsun hisseniz yeşil olsun..

tabi bence..

Evet 88,000 kırılır gibi yapıldı

Günlük benim gördüğüm %3 gibi eksi yapıldı

Ama getirip 88,000 üzerinde kapattılar.

P.teside bunu deneyeceklerdir..

yarından sonra bayram..9 gün tatil var..

piyasalar kapalı..

bizim gibi ülkelerde 1 saat sonrasını bile kestiremezken

9 gün yıllargibi uzun bir zaman..

bu nedenle piyasa satış yiyiyor olabilir..

malda kalmayıp riski sıfırlayıp yada minimize edip

bayrama girmek isteyenler vardır ..

bugünkü dünkü ve belki yarınki satışlar bunun neticesi olabilir..

çünki dövizin %3-5 düşdüğü günlerde borsanında düşüyor olması normal değil..

tabi bence..
    Evet bayrama temiz girmek isteyenlerin satışları kesildi

Bunun neticesinde çok düşmüş olduğu için hem yeni alımlar hemde erken yüksek fiyattan satanların

Alışları gelerek endeksi artıya taşıdı..

dolar yine coşmuş..

gün sonu yine satış gelecek gibi..
    Mantığı bırakıp duygusal yorum yapınca hatada yaptık

Panik yanlış yaptırıyor, yanlış yorumlatıyor

3. Arkadaşlar daha nereye kadar düşecek bu maliyet 65 onerisi olan varmi

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

65 maliyet nedirki.

Yat kalk daha yukarıdan yakalanmadığına dua et

5.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    65 maliyet nedirki.

Yat kalk daha yukarıdan yakalanmadığına dua et
    Ben yeniyim borsada bir yilligina baktim 130 dan gelmiş dayanamadim yavaş yavaş aldim aldıkça verdi korktum dahada aşağı cekti izlemedeyim o yüzden bugün almadım inşallah herkes zararını cikartir

6. ben 4 yılı geçti sanırım tek hisse otokardayım. yanlış yapmışım 4 sene boyunca biriktir ve şuanda maliyetin altında olsun. düzenli temettü versede miktar olarak düşük temettü veren bi şirket. bu yıl temettüde zor gibi. bilançoda çok kötü geldi. şirketi incelediğimizde kötü diyemiyorum. argesi test merkezi ürün çeşitliliği hem savunma hem otomotiv sektöründe oluşu bae rabdan ve bükreş otobüs siparişleri vs. fakat 3-4 yıllık bu otokar serüvenim benim için büyük bir hayalkırıklığı oldu. pişmanmıyım evet. keşke farklı bi hisse alsaymışım diyorum. fakat sinirlerim gerildikçe hisse düştükçe alım yapıyorum. batarsamda param pulda olsa satmamaya karar verdim.

7.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    ben 4 yılı geçti sanırım tek hisse otokardayım. yanlış yapmışım 4 sene boyunca biriktir ve şuanda maliyetin altında olsun. düzenli temettü versede miktar olarak düşük temettü veren bi şirket. bu yıl temettüde zor gibi. bilançoda çok kötü geldi. şirketi incelediğimizde kötü diyemiyorum. argesi test merkezi ürün çeşitliliği hem savunma hem otomotiv sektöründe oluşu bae rabdan ve bükreş otobüs siparişleri vs. fakat 3-4 yıllık bu otokar serüvenim benim için büyük bir hayalkırıklığı oldu. pişmanmıyım evet. keşke farklı bi hisse alsaymışım diyorum. fakat sinirlerim gerildikçe hisse düştükçe alım yapıyorum. batarsamda param pulda olsa satmamaya karar verdim.
    İşinize karışmak haddim deil elbet ancak paranizi bölüp iki üç sağlam şirkete bağlayıp öyle yapsaydiniz iyi olmazmiydi inşallah sizinde maliyetiniz cok yüksek deildir

8.  Alıntı Originally Posted by scurty Yazıyı Oku
    İşinize karışmak haddim deil elbet ancak paranizi bölüp iki üç sağlam şirkete bağlayıp öyle yapsaydiniz iyi olmazmiydi inşallah sizinde maliyetiniz cok yüksek deildir

valla haklısında en başta parayı 3-4 e bölsek iyiydi. bu kadar düştükten sonrada zaten giren girdi. ben alıma devam ediyorum. eğer bir hissenin çok yükseleceğini inanılmaz rakamlara geleceğini düşünüyosanız satın, aynı şekilde çok düşeceğini bu düşüşün bitmeyeceğini düşünüyosanız da alın diye okumuştum bi borsa kitabında. 147-60 hareketini gün gün yaşadım. 47 dolardan 10 dolara gelişini. bundan sonra düşeceksede düşsün çok umursamıyorum. zaten eriyeceği kadar eridi para.

Sayfa 74/982 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •