Sayfa 747/1974 İlkİlk ... 24764769773774574674774874975779784712471747 ... SonSon
Arama sonucu : 15788 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...piyor-7367742/

CHP’li Özel’den Erdoğan’a: Esad’a selektör yapıyor
    CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Recep Tayyip Erdoğan, 'Keşke Esad Özbekistan’a gelseydi, görüşürdüm yüzüne söylerdim ama o gelmez' diyor. Yani Tayyip Bey hangi hal ve şartta olursa olsun Esad'la görüşmeyi kafasına koymuş ve bunun yolunu yapıyor. Hem Türkiye kamuoyunu hazırlıyor, hem de Esad'a selektör yapıyor" dedi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. İsmail Saymaz
    @ismailsaymaz
    ·
    11d
    Eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen vefat etti.
    CHP içerisinde parmakla gosterilebilecek , saygı duyulacak bir kaç kişiden biri de sayın
    #HalukPekşen di. Nurlar içinde yatsın Allah ,rahmet eylesin.
    Ailesi ve sevenlerinin başı sagolsun.

3. ahmet kucuk
    @ahmt_kucuk
    ·
    24d
    @ahmt_kucuk
    adlı kişiye yanıt olarak
    Kaynak soranlar oluyor, bunlar burada dursun.
    Sonradan bu ifadeyi sildiler gerçi ama arşiv unutmaz.

4. Rant ekonomisi devam etsin ama takunyalilar degil biz sekülerler faydalanalim diyorlar..

5. Abdullah Çiftçi
    @abdullahciftcib
    ·
    31d
    Sağlık Bakanı Koca, atama kurası için başvuran doktor sayısının 7 bini geçtiğini bildirdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Yılın 3. Dönemi İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası için talep bildirim sayısının bugün 7 bini geçtiğini bildirdi.

6. İran Devrim Muhafızları, Ermenistan - Azerbaycan sınırına ağır askeri ekipman sevkiyatı yapmaya devam ederken 45.000 üyesini sınıra sevk etmeyi planladığını açıkladı.

7. Putin:
    👉🏻Tahıl anlaşmasının imzalanması çabaları için Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum.
    👉🏻Akkuyu Nükleer Santrali’nin önümüzdeki yıl faaliyete geçmesini umuyorum.

8. Habertürk
    @Haberturk
    ·
    1d
    Rusya Devlet Başkanı Putin: Türkiye, Rusya’dan doğalgaz sevkiyatları için Avrupa da dahil en güvenilir rotalardan biri haline geldi, TürkAkım sorunsuz bir şekilde çalışıyor https://haberturk.com/son-dakika-hab...asladi-3521068

Sayfa 747/1974 İlkİlk ... 24764769773774574674774874975779784712471747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •