Sayfa 749/805 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Alkım gibi olursa hiç şaşmam
    Bilançodan önce düşmesi de manidar
    Ya çık iyi bir bilanço gelecek silkelediker
    Ya da içerden birileri haber alıp olumsuz bilamçoyu fşyatladılar
    Biz se sadece bekleyip görecez
    ASIL OYUN BUNDAN SONRA BENCE

2. Piyasaya gore takiliyor bilancoyu bekliyor. Bu bilanconun kötü gelmesi cok zor bence. Ama patron hammadde fiyatlarindaki düşüş ile yine stoklari artirip net karda makyajlama yapar mi bilemem onemli olan bence ciroyu takip etmek olacak.

3. İdari binamiz bitmiş cok şükür. İçinin dekorasyonu da 6 ay sürer her ay masa aldik bilgisayar aldik diye kap atarlar artık İmar izni bekliyorlar ne yapacaklarını belirtecekler mi faaliyet raporunda merak ediyorum. Arsaya su kadar bina yatirimi, su kadar makine yatırımı tarzi birseyler belirtmesi lazim. Onu da imar izni ciktiktan sonra yil sonu rapora birakabilirler. Teknik olarak gecmis hareketlerden farkli olarak yola çıkmış görünüyor devami gelir umarım. Bilanco sonrasi en azindan bir 7-8 Fk larda dolansa fena olmaz.

4. Yan tahtalar primlendikce bu primini veriyor arkadas nasil bir tahtacisin ruzgari aldın sür gec işte. Tekrar hatirlatiyim eregli degilsin sen kendine gel 40 ml dolar piyasa degeri olan bir yan tahtasin

5. Bntas ta bilanco sallamasi yapmadan gecmeyelim. 9 aylikta 399 ml ciro 99 ml net kar beklentim var.

90 versek

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Bilanco biraz hayal kırıklığı benim icin kotu denemez ama beklenen sıçrama gelmedi bu ceyrek. artik hesaplar şubata gore yapilacak. 104 ml stok yapmis patron. Bolgelere göre satışlarida eklemisler bu ceyrek. Guzel bir gelisme olarak faaliyet raporu 14. madde. var ama yine hersey belirsiz.

14- HESAP DÖNEMİNİN KAPANMASINDAN SONRAKİ GELİŞMELER
    Ürün geliştirme ve çeşitlendirme çalışmaları kapsamında karar verilen ebat kutu üretimi için gereken kalıp ve makina esiparişleri verilmektedir.
    Ticaret odasının düzenlemiş olduğu Cezayir gezisine katılım sağlanmış olup, gerek firmalarla bire bir gerekse ticari ateşeliğimiz kanalı ile sektörümüze hitap eden pek çok firma ile görüşmeler yapılacaktır.
    Ofset tesislerimiz yanındaki arazinin Yatırım yapılabilmesi için imara uygun hale getirilme çalışmaları başlamış olup, takip edilmektedir.

12 aylıkta en kötü sermayesi kadar kar gelir...FK 200 den işlem gören şirket mi burası mı !!!! Şirket büyüyor ve gelişiyor bakalım fiyatlara nasıl yansıyacak............

Sayfa 749/805 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •