Sayfa 750/1032 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Credit alıyor yine... çakış var demek bu

2. + % 5 olur mu? Olur mu olur..

3. Bence kağıt oldu... Yükselirken bile nasıl olsa düşecek diyor hüzünleniyorum. Eğer spek denilen şey gerçekse veya makineleri kuranlar bunu görüyorsa yükseltip yukarıdan verirler gibi geliyor...

4. kisa vade zirveden dususte ufak tepki kanali daraliyor gibi...enseyi karartmayin zaten dip yada dibe yapik halde kagit bundan kötüsü can sagligi modunda...bu isten para kazanmak istiyolarsa illaki bir hareket olur bir bahaneyle...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Credit alıyor yine... çakış var demek bu
    Credit alıyor da, Citi ile Doçenin niyeti hoş değil..

Büyük olasılıkla karşılıklı işlemlerdir ayrı konu..

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Onumuzdeki hafta fiyati ne olursa olsun ben pozisyonlarimin hepsini kapatiyorum.

Neyin kavgasi yapiliyor hala? Adamlar 6 ay once Erdogan gelirse paramizi sokmayiz dediler. Sokmuyorlar.
    Zor karar, hayırlısı olsun. Başlığı bırakmayın ama
    Ben biraz daha inat edeceğim, şu hisseye harcadığım zaman ve emeği başka hisselere harcasam paramı çoktan katlamıştım.
    Bir bu bir de ekgyo, ikisi de berbat hisseler, ekgyo'yu kurtarabilecek gibiyim de bunda işim zor, düşüş çok büyük oldu, çok uzun sürdü ve dipten hiç doğru düzgün uzaklaşmadı. Kısacası hiç adam gibi satıp kaçma fırsatı da vermedi.
    Yerel seçimlere, yani marta kadar hükümet piyasaları iyi tutmak için herşeyi yapacaktır, buna güveniyorum, kur baskılanacak ve borsa yükselecek diye tahmin ediyorum, bu arada bu hisse de biraz düzelebilir, hayırlısı bakalım...

Banka yönetimi aldığı kararı yürürlüğe koyup geri alım yapsa herşey çok farklı olur aslında ama tık yok işte..

7. .....borsa gündem çizmiş

teknik Görünüm:

Senedin 2018 Yılında 11,16 ile 5,49 noktaları, son 5 aylık süreçte ise 7,91 ile 5,49 noktaları arasında dalgalandığını görüyoruz. 5,92-5,86-5,65-5,49 noktaları kısa vadeli geri çekilmelerde destek noktaları olarak takip edilebilir. 6,47-6,90 noktaları ise dirençler olarak öne çıkıyor. Hissede düşüş trendinin sona erdiğini görmemiz için 5,49 ana desteği korunmalı ve düşen kanal dirençlerine yakın hareketler gözlenmelidir. Kırmızı çizgi ile ifade edilen düşüş trendi üzerinde kalıcılık oluşması durumunda trend değişiminden bahsedilebilir.

Temel Görünüm:

Şirketin üzerindeki baskının temel nedenleri, Hakan Atilla davasının ardından ABD Hazinesi tarafından kesilebilecek bir para cezası ve Halkbank’ın uluslararası bankacılık sistemine erişiminin kesilme riski.

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Zor karar, hayırlısı olsun. Başlığı bırakmayın ama
    Ben biraz daha inat edeceğim, şu hisseye harcadığım zaman ve emeği başka hisselere harcasam paramı çoktan katlamıştım.
    Bir bu bir de ekgyo, ikisi de berbat hisseler, ekgyo'yu kurtarabilecek gibiyim de bunda işim zor, düşüş çok büyük oldu, çok uzun sürdü ve dipten hiç doğru düzgün uzaklaşmadı. Kısacası hiç adam gibi satıp kaçma fırsatı da vermedi.
    Yerel seçimlere, yani marta kadar hükümet piyasaları iyi tutmak için herşeyi yapacaktır, buna güveniyorum, kur baskılanacak ve borsa yükselecek diye tahmin ediyorum, bu arada bu hisse de biraz düzelebilir, hayırlısı bakalım...

Banka yönetimi aldığı kararı yürürlüğe koyup geri alım yapsa herşey çok farklı olur aslında ama tık yok işte..
    Yok burdayim. Forumda baska yazabilecegimiz yer yok zaten saldirilmadan. Sadece param ile sinirimin bozulmasina engel oluyorum. 1/4'unu verdim gecenlerde 6.30'dan. 22'lere inmis guzel kusum, TAV'a gectim. . Kim bilir, belki haifleyince trade yapmanin tekrar maliyet dusurucu etkisi olabilir, o zaman ilgimi ceker.

Hisse geri alimi icin OFAC'i bekliyor onlar anladigim kadariyla. Ya da hikayeydi.

Sayfa 750/1032 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •