Sayfa 750/996 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    radyazyon gibi, iliştiği 2 gün anca yaşıyor.

bigşort da kayıp.
    adamlar fena alıyo dediydi en son,
    endekis 120 binlerde filandı sanırsam.asdas.
    bigshort bir hayli terste kalmıştı en son hatırladığım. ama 120 binlerde değil. 1.470 filan civarıydı.
    anekdarı teslim etmiş olabilir.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Borsa düşmüyor diye kızıp beni engellemiş, Ayasofya abi de benim yeniden şort açtığımı düşünüp bizonları sahaya sürmüş, sona ben dedim ki yok bugün sıftahımız dedim bizon sürüsünü geri çekti, hunili dayu da Ekaya yı caponyaya yollamış, ulaa arkadaş elimizde bi kala kala secbul ayusu kaldı, onu yedirmeyiz...
    bu seçbul,
    200 bin endekis beklentisi olan değil di mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    re-short hadi bakalım vur şunu artık ya.
    İşin nazar boyutu var. Pozisyonları foruma yazmadan totem yapmak lazım bence.

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    @nosfecagrı,

seni o çok başarılı olan arkadaş var ya, o yakıyor...nasip, kısmete inanır mısın? para işinde nasip önemlidir bence, o becerdi, ben de onun kadar zeki, akıllıyım...ben de beceririm diyorsun...ama bence nasip kısmını atlıyorsun

ben sana yıllık %50 lik modeli söylüyorum...başarma şansın yüksek diyorum..ben 3 senedir beceriyorum diyorum, sen de beceriyorsun..sonra diyorsun ki, sürdürülemez...devam etmez.

öte taraftan, çok daha zor bir model deniyorsun..pek başarılı olduğun da söylenemez...yok ben bunu illa ki becereceğim diyorsun...yani daha kolay, daha ulaşılabilir bir modele, kendin de becerdiğin halde inanmıyorsun..daha zor olduğu söylenen bir modele (deneyimler neticesinde), kendin de pek beceremediğin halde, inanıyorsun.

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

bak, otuna gelen arkadaş da benzer şeyler demiş.
    ağzına sağlık abi ...önemli olan veridir..!!!BOŞUNA ADIMIZ OYUNAGELENADAM DEĞİL..!!..değişecem nickş zaten...oyunagetirtmeyenadam yapacam..!!ama bırak denesin....o eğriyi yakalsın..!!!!
    burda çok iyi üstattlara sistem yönetenler var ama kim ne derse desin böyle evde ki sistem laptopla bu algo işi olmaz...!!zor gereksiz zaman kaybı..!!
    madem kısa da işlem yapacaksın çiz trendi trende uy trend dip ve tepelerine alarm koy hacim takip et i,nan indikatöre dayalı sistemlerden daha çok kazanırsın...şimdi viop işlem yapmayınca spotta bu tarz yaklaşımlar bana çocuk oyuncağı gibi geliyor..neden geçen burada attım pentogon ve abd hazine bakanlığına saldırı oldu diye ben ne dedim burda kimsenin umrunda olmayan iki hisse yazdım şuan ikisinin toplam getirisi yüzde 30 geçti zaten elimde idi...#ardyz #papil...
    alsana algotrade..!!!
    evden pc ile yok öyle maalesef..bu işi ben bitcoin üreten şeylere benzetiyorum...

alsana vadeli 5 dk strateji...poz koruma işlem kademesi sana kalmış..!!

5.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    bigshort bir hayli terste kalmıştı en son hatırladığım. ama 120 binlerde değil. 1.470 filan civarıydı.
    anekdarı teslim etmiş olabilir.
    yok onda muhtemelen 300-400 şort vardı.
    subliminal mesaclar gelmiş ona, karla kapattı onları.
    beni yicekler dediğinde, elinde 40-50 dane şort anca vardır.
    furkaç yapsaydı gelirdi. bence.

çalı dibinde bekliyodur o.
    gan kokusu alınca damlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    sabahtan beri 3 kez 1.540 ile 1.549 arasında gitti geldi short fırsatı verdi.
    asansöre ters bindik

7. en iyi algo işlem yazacağınız hisse taramasıdır tecrube ile sabittir..
    sadece kırılım hacimsel değişim evveli ve formasyon ön tarama yazabilseniz sokayım vioba kendimi heba etmişim dersiniz..!!!
    çok mu böbürlendim hayır sadece tecrübe bu da beleş değil ..

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    hocam tecrübe ile sabittir ne 5 dklıklar ne 1 dklılar..!!!
    düşük salınımlarda saatlik periyota göre sağlam salınım olmazsa kazanamazsınız..tecrübe ile sabit..ne robotlar ne algolar..ah ah...
    forex işlem gibi düşünün 4h ta uzun vade kontrat başka türlü olmuyor maalesef bunu yapan adam en az 4 algo çalıştırması lazım ki algo işi faso fiso..

bu sistemde sarı çizgili olanda toplam 3 sitem var..!!!soktuğumun matriksi bunu yazdırdım donuyor..basmıyor kafası..!!!
    Hocam ideal bu konularda daha iyi. Bir görüşün isterseniz.

Sayfa 750/996 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •