Sayfa 750/1002 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by stingray Yazıyı Oku
    merhaba..bende internet bankacılığndan girdiğimde sizin yaşadığınız sorunu yaşıyorum...4-5 saniye açılıyor sonra kendiliğinden program kapanıyor...tarayıcıdan kaynaklı olabilir mi...ben mozilla firefox kullanıyorum...sizde mi aynı tarayıcıyı kullanıyorsunuz..
    Dizüstü bilgisayardan normal wifi üzerinden crom tarayıcı ile giriyorum. Ama tuhaf olanı cep telefonundan girdiğimde de aynısı oluyor. Teknikten fazla anlamam. Diğer tüm bankacılık ve e-devlet gibi sitelerde sorun olmuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Ben mobilden giriyorum ayni hatalari veriyor

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sanıyorum ki hafta sonu bu işlerle ilgilenen yok. Zaten özel şirket sonuçta. sonu internet adresi .com ile bitiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    xxx en altt kalacak şekilde araya istediğiniz kadar satır ekleyebilirsiniz

conditional formatting var, onu kaldırıp istediğiniz gibi renklendirme/formatlama yapabilirsiniz
    Sayın yuji, elinize sağlık, emekleriniz ve katkılarınız için çok teşekkür ederim, sağolun.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Evet eger 0 ken aldiysaniz.daha once aldiysaniz olmuyor.
    nasıl yani ? sitopaj sifir kararı çıkmadan önce elinde fön olanlar , bu imkandan yararlanamıyor mu soru işareti
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    nasıl yani ? sitopaj sifir kararı çıkmadan önce elinde fön olanlar , bu imkandan yararlanamıyor mu soru işareti
    Evet , ben denedim yararlanamadim.

6. Bende fon cesitliligimi azalttım, hisse yoğun bir tane , değişken bir tane , yabancı fon bir tane , emtia bir tane şeklinde yaptım, hakkımda hayırlısı. Çok olunca psikolojik olarak dağınık görünüyor gözüme.
    İlk faiz indirme kararı ile ppzden çıkıp fon sepetimi yaptım, ppzden iki kat fazla kazandım ama dolara yenildim. Dolar almakta aklımdaydı. Ama fonlara alıştım 1.5 yıldır. Fon sepeti mantığıyla dolar kazancına göre zarar ettim.
    Ama bende uzun süre elinde yüksekten dolar kalanlardan olduğum için elim bir türlü direkt döviz almaya gitmedi

Doviz etkisi , benzer fonlarda yakin

8.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Bende fon cesitliligimi azalttım, hisse yoğun bir tane , değişken bir tane , yabancı fon bir tane , emtia bir tane şeklinde yaptım, hakkımda hayırlısı. Çok olunca psikolojik olarak dağınık görünüyor gözüme.
    İlk faiz indirme kararı ile ppzden çıkıp fon sepetimi yaptım, ppzden iki kat fazla kazandım ama dolara yenildim. Dolar almakta aklımdaydı. Ama fonlara alıştım 1.5 yıldır. Fon sepeti mantığıyla dolar kazancına göre zarar ettim.
    Ama bende uzun süre elinde yüksekten dolar kalanlardan olduğum için elim bir türlü direkt döviz almaya gitmedi
    O zaman en iyilerini seçmiş olman gerekir.

Sayfa 750/1002 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •