Sayfa 751/984 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Bayrami zehir ettiler bize. Pazartesi seans varmi

2.  Alıntı Originally Posted by Whitelust Yazıyı Oku
    Bayrami zehir ettiler bize. Pazartesi seans varmi
    Yarim gün var

3. hakkimizi mahkemede alacagiz arkadaslar bu tip kararlarin emsal olmamasi icin herkesin dava acmasi ilerideki dogabilecek bu kararlardan dolayi zararlarin onune simdiden gecilmeli. kendi fikrimdir en gec bayram sonu idare mahkemesine dilekcemi gonderiyorum.

4. arkadaşlar çağrı kararı alındıda çağrı fiyatı 1 tl filan mı denildi ne bu panik ne bu satma telaşı

demekki çoğu kimse çağrı çıkacak diye kredili mal aldı yada günlük takılıyordu

çağrı çıkmaması nedeniyle mahkemeye itiraz edilebilir burda bir art niyet var kılıfına uydurmakla oldu bitti olmaz

%77 oranına 0.36 dolar fiyat veren adam bu şirketin özsermayesini bilerek aldı bunu bahane ederek çağrı muafı isteyemez

ayrıca varlık satışı ile gelen son 6 aylık bilançoylada bilançolarda düzelme görüldü spk bunu görmüyormu

kanımca şu kredili veya günlükçüler bi dökülsün yukarıda bıraktığı gebi dolduracaktır dünkü alan satan kurumlara bakın karşılıklı

işlem olduğunu görürsünüz hisseyi speküle eden kurumlar bunlar yakında bundada bir operasyon çekeceklerdir

tüpçü %77 0.36 dolar verip alacak %23 için hissesinin çöp olmasını isteyecek kadar aptal değildir

Pazartesi yarim seansta ,satmak isteyen yine çok olursa ,hisse 1.06 ,1.07 yada 0.96 falan en kötü ihtimalle görebilir diye tahmin ediyorum.Yalnız ben kesinlikle ,zararina satmayi reddediyorum.Satmıyacağım yani.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

Lotu az olan ,yada acil paraya ihtiyaci olup ödeme yapacak arkadaşlar zararı sineye çekip vermiş olabilirler.Benim acil ödemem yok.Nakitimde var.

Akıl,adama sermayedir.

Bu zarar çıkacak.O zaman satarım .

Akıl,adama sermayedir.

Bu kadar ucuza ,lotları kim topluyor?Kimin işine yarıyor ,fiyatın bu kadar düşmesi?

Akıl,adama sermayedir.

Sayfa 751/984 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •