Sayfa 751/891 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Mahir,senin kazanman yada kaybetmen bana ne bir şey kaybettirir nede kazandırır bana sıkıntı verecek bir durum yok istediğini yapabilirsin paranın,malının,mülkünün amiri ,memuru elbetteki sensin ancak ben bu mücahit Ören'in ne kadar acımasız, merhametsiz,zalim bir iş patronu olduğunu sonra sende bizler gibi mağdur olmayasın canın yanmasın demek istedim yoksa nihayi kararı elbet kendin vermekte özgürsün..Hakkında her şey hayırlı olsun..

2. Kadim dostlara selam ve sevgiler..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 01-10-2021 saat: 23:00.

3. Uzaylı asude,yalan konuşup bana iftira atıyorsan , utanmadan ,haya etmeden bana spek,münafık, elebaşı yaftasında bulunuyorsan ve bu düşüncelerinde asla haklı değilsen bana haksızlık yapıyorsan milyon kere o zaman belki insan olmayı öğrenirsin be sevdiğimin evladı..Alışmış ve Kudurmuş ...
    Son düzenleme : wise stockbroker; 01-10-2021 saat: 23:16.

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Mahir,senin kazanman yada kaybetmen bana ne bir şey kaybettirir nede kazandırır bana sıkıntı verecek bir durum yok istediğini yapabilirsin paranın,malının,mülkünün amiri ,memuru elbetteki sensin ancak ben bu mücahit Ören'in ne kadar acımasız, merhametsiz,zalim bir iş patronu olduğunu sonra sende bizler gibi mağdur olmayasın canın yanmasın demek istedim yoksa nihayi kararı elbet kendin vermekte özgürsün..Hakkında her şey hayırlı olsun..
    öncelikle son satırın hayırlı kısmına teşekkür ederim.herkesin malıkendine kazanır kabeder kısmına yerden göğe kadar haklısın..ama şü merhametsiz zalim kısmı için dilerim sen haksız çikarsın..

patrona merhametsiz ve zalim gibi ifadeler kullaniyor olmakla aslinda incelik gostermis sn. wise stockbroker

aslinda gercekten soylemesi gerekenleri soylemeliydi ?
     Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    öncelikle son satırın hayırlı kısmına teşekkür ederim.herkesin malıkendine kazanır kabeder kısmına yerden göğe kadar haklısın..ama şü merhametsiz zalim kısmı için dilerim sen haksız çikarsın..
    "yatırım tavsiyesi değildir"

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    patrona merhametsiz ve zalim gibi ifadeler kullaniyor olmakla aslinda incelik gostermis sn. wise stockbroker

aslinda gercekten soylemesi gerekenleri soylemeliydi ?

"yatırım tavsiyesi değildir"
    Sayın hayek,hayırlı sabahlar ve hafta sonları dilerim..Doğruların ve haklının yanında yer aldığınız için çok teşekkür ediyorum..Burada çok garip tavırlı,davranışlı,huylu insanların olduğuna hep beraber şahit olmaktayız..Bizler dolandırıcı ,hırsız iş patronlarına karşı mücadele ederken bu haklı mücadelemizden kimlerin rahatsız oldukları iyice gün yüzüne çıkmıştır..Öyle iki yüzlü hayasız,ahlaksız insanlarki kendileri yatırımcıları mağdur edecek yorumlarda bulunup yanlış yönlere kanalize ederken ve bizler onlara karşı dururken engel olmaya çalışırken bu sefer utanmadan bunların tamamen tersi olduğunu söyleyip iftira atmaktalar zan altında bırakmaya çalışmaktalar çamur at izi kalsın misali...Biz küçük yatırımcıları koruyup kollama haklı davalarımızdaki özelliklede yatırım yaptığımız ihlaslar şirketleri zalim,hırsız patronununa ve buradaki yalamalarına,sevicilerine,avanelerine karşı verdiğimiz mücadelede yanımızda yer aldığınız için takip ettiğim üzere saygınlığınız nazarımda dahada artmış oldu bu yüzden ayrıca teşekkür ederim...Slmlar..Not:Zulme,haksızlığa,baskılara,ga ribanların,malumların aşına çökenlere,alın terimizin gasp edilmesine karşı haklı mücadelemiz sonsuz ve daim olacaktır....

7. mademki değişik kulvarlara girmemizi istediniz oyleyse şoyle diyelim.yıllar önce saadet zinciri,ofşor culuk,bir kaç sene önce çiftlik bank,şimdi kripto para.bunlar sadece bir kaçı.ortada ne bir yatırım var,ne bir muhattap var,nede bir evrak var.herşey hayali,ama insanlar oyle hipnotizma ediliyorki,hiç farkına varmadan birde bakıyorsunki bende duştum.düşmekte HAKLISIN çünkü kumar haneye kazinoya girip,veya kumar masasının kenarına oturan her kim olursa olsun muhakkak bir şekilde etkilenecek ve yavaş yavaş oyuna katılacaktır.. HAKSIZSIN kumarhaneye kazinoya niye girdin..

8. Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Gsd holding ,doğan holding 2 tl civarında ama bu fetönün ikizi hala bizleri soyup soğana çevirmenin peşinde koşuşuyor

.................................................. .................................................. .................................................. .................

Atik Atik
    Kıdemli Üye

Bunlar zaten ortada, yaptıkları yapacakları aleni, meydan okurcasına, 1 değil 5 değil saymakla bitmez
    İte it demekle itliğinden bişey kaybetmez bu tespitler yıllardır yazıldı çizildi
    Esas mesele! sesimizi duymamazlıktan gelenler varya asıl mesele bu artık benim için.
    Ya hayyum ya kayyum
    Ya devlet başa ya kuzgun leşe.
    .................................................. .................................................. ................
    Hus911 Hus911
    Sadık Üye

devlet hangisiyle ugrassin korona pkk feto
    pyd suriye ......

bunlara kayyum atansa ne olur 60 kurusta etmedigi ortaya cikar
    fetoculer her ne kadar hain de olsa sirketleri bos degildi kayyum ataninca degerleri artti

Aslinda bunlar fetoden tehlikeli bir olusum
    hic bir kutsallari yok cikar icin her seyi yaparlar

milletin uyanik olmasi lazim bunlar gibi
    sahtekarlara karsi belli iste adam hirsiz
    caldigini sana mi verecek
    .................................................. .................................................. .................
    Bu üç kardeşimiz ne güzelde özetlemiş din taciri dolandırıcı hırsızları .. Şimdi kafa ütülemeyi bırakın yallah kulu olduğunuz kul kapısına yallanmaya çorbacılar sizi...
    Son düzenleme : wise stockbroker; 02-10-2021 saat: 19:01.

Sayfa 751/891 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •