Sayfa 753/1002 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Viop-XXXI

1.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    üstüne bir de her yer sıfır faizden ufak ufak arttırıma gidecek bağıra bağıra gelen enflasyona karşı, ona karşı da yuksek faızde yakalandık... neresinden tutsan elinde kalıyor...

bari şunların gitmesine vesile olsun da inşallah, bu kadar çektiğimize değsin...
    Desperado abi gel sana bi lot vak vak vereyim, çok güzel analiz yapan birine benziyon

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2. Vurkaççıya lafım yokta, ben buradan long açar, mal alır şu kadar vakit sonra paranın emanuke diyen adam varsa tikkatli olmalı. Yani ya tarih tekerrürden ibaretse gerçekten? YTD.

3. ee viop vurkaç işidir zaten..
    uzun vade viop topluyorum diyeni gördünüz mü..

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Vurkaççıya lafım yokta, ben buradan long açar, mal alır şu kadar vakit sonra paranın emanuke diyen adam varsa tikkatli olmalı. Yani ya tarih tekerrürden ibaretse gerçekten? YTD.

Logaritmik grafiklerde düz çizgi çizmek doğru değil. Aynı grafiği lineer çizip baktığınızda ise tam tersi sonuç çıkıyor.

5. dolar short 7,7050 viop fiyatıyla

5.dalgada oluşan diagonel görüntüsü, hemde fibo 423 seviyesini görmesi nedeniyle shortladım.

kabaca 75 kuruşluk yükselişin en azından %50 sini almasını bekliyorum.
    Twitter: @metalurjist_88

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Desperado abi gel sana bi lot vak vak vereyim, çok güzel analiz yapan birine benziyon
    sağol kardeşim, vermiş kadar oldun... sen onu varsa çocuğun kumbarasına at... değilse bir ihtiyaç sahibine...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    hakan atilla yerine damat gelirse bistin başına ne olur???düşüşün sebebi bu diorlar....
    Ne düşüşü ?

8.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Ne düşüşü ?
    0.20 düşüşe çöküş denmeye başladı çaktırma..

Sayfa 753/1002 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •