Sayfa 753/1002 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by stingray Yazıyı Oku
    benimde kafamda benzer bir fikir var...çok fazla dağılmak da istemiyorum artık...sizce mahsuru yoksa...hangi fonları tercih ettiğinizi yazmanız mümkün mü..
    Mac,rpd, mjb, gbc fonlarını aldım . Yaklaşık 50 gün oldu sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    hangi tarihte aldığınız hangi fonu satınca yararlanamadınız ? resmi gazette della sportta yayınlanan 23 aralık 2020 ile osbir aralık 2021 ( bu tarih dahil ) arasındaki bazı fönları satınca sitopaj sıfır ... mesela bu alttaki yanık fredi'nin açıklaması ;

https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kr...r/detay/234489
    Tzl para piyasasi fonunu stopaj sıfır olmadan önce almıştım,ppz ye geçerken karardan sonra sattım ve stopaj ödedim. Karardan sonra sattığım ppzde stopaj ödemedim

3.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Mac,rpd, mjb, gbc fonlarını aldım . Yaklaşık 50 gün oldu sanırım.
    Az gbc önceden de vardı. Mac,nnf, tte, idh, gbg, kub az vardı, %85 ppzdeydim. Ppz satıp rpd aldım. Mac %1, gbc %5 di . Diğerlerini sattım. Sonra kademeli rpd satarak 4 fonda dağılım yaptım.
    Not: idh zararda diye satmadım,ancak oranı %2 .

Merhaba,
    formulasyondan gelenler elbette tefas kaynaklidi
    manuel olarak dunku fiyati yazip aradaki fark bakiyorum kendi excel im ile kontrol amacli ama

MANUEL TAKIP te cogunu mkk dan ve manuel kontrol ediyorum aslinda daha yavas ve zevkli oluyor

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Ustad tablodaki tefas fiatlari pazartesi fiyatlaridir degilmi

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Takip sizi yoruyor ise icerigi risk durumunuza uygun fon sepetleri fonlarindan alabilirsiniz

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Doğrudur mutlaka bu konuda tecrübeli olanlar daha iyi biliyordur, yarından itibaren çeşidi azaltmayı düşünüyorum ama nasıl bir paylaşım yapayım hangi tarafa ağırlık vereyim ona karar veremedim şimdilik.

dogru olan da bu zaten..

Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Tzl para piyasasi fonunu stopaj sıfır olmadan önce almıştım,ppz ye geçerken karardan sonra sattım ve stopaj ödedim. Karardan sonra sattığım ppzde stopaj ödemedim

amerika borsa ları perşembe-cuma 2 günmü işlem göremeyecek

Bir çalışma yapıyorum excelde. Becerebilirsem paylaşacağım sizlerle. İyi günler diliyorum.

Sayfa 753/1002 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •