Sayfa 753/792 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Onca yatırıma rağmen 750 milyon kar yazmış ama şirket zarar açıklamış gibi tabana yanaştı hisse, valla bu adamlarla baş edilmez, Cemts'ı da yıktı karektersiz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Onca yatırıma rağmen 750 milyon kar yazmış ama şirket zarar açıklamış gibi tabana yanaştı hisse, valla bu adamlarla baş edilmez, Cemts'ı da yıktı karektersiz.
    Hem ilk çeyreğe göre hem de geçen seneye göre kar artırmış olmasına rağmen hisseyi tabana basmaları anlaşılır değil.

3. Cuma yok yere taban olan hisse bugün yine kırmızıda, al Cemts'i vu Bucim'e, ikisini de vur tahtacının kafasına, ekmek yedirmemek için yemin etmişler.
    Bilançolr sağlam, yatırımlar öyle, kasalarında para var ama sürüdüren bir zihniyet var maalesef.

4. Tam bir nitelikli dolandırıcı hırsız !

5. Valla ben söyleyecek tabir bulamadım, bu kadar bariz müdahale olmaz, olmamalı, SPK ya işlemleri bildirmek lazım, 750 m kar açıkladı taban yedi ve bugün yine ekside, kaç tane şirket zarar açıkladı hepsi artıda, ekmeği kursağımızdan geçmeyecek galiba bu hayırsızın.

6. Maalesef öyle, bu hisse için çok şikayet yazıldı ama nafile böyle olunca hırsızlık devam ediyor, adam her yolu taktiği bilen borsa ci ve bu sahtekar lik becerisini dinine kadar uygulayan sahtekâr yapacak birşey yok

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --tam kapasiteye geçilemediği için çimento-beton cirosu beklediğimden düşük geldi...diğer kesimlerde sürpriz yok...3. çeyrekten itibarek ciro ve yüksek brüt kar marjına başlayacağımızı umuyorum...

--son günlerde ciddi mal alanların bu bilaçodan habersiz olmaları bence mümkül değil...bizim bilmediğimiz bir bektentinin (yeni yatırım?) olduğunu düşünüyorum...
    Akçansa OyakC ciroyu ikiye katlamış 6 aylıklarda . BUCIM o kadar yapamamış, süregelen yatırımdan dolayımı mı acaba?

Alıntı Originally Posted by Gentootr Yazıyı Oku
    Maalesef öyle, bu hisse için çok şikayet yazıldı ama nafile böyle olunca hırsızlık devam ediyor, adam her yolu taktiği bilen borsa ci ve bu sahtekar lik becerisini dinine kadar uygulayan sahtekâr yapacak birşey yok
    ...İ.Tarman, bu piyasanın en dürüst sanayicilerindendir...

--en açıklayıcı ve en doyurucu bilançolar bursa çimento ve cemtaş ta...

--insanımız böyle eli ayağı düzgün namuslu kız var iken, oynakların peşine düşer...bu borsada da böyle...sağlam hi,sseye yatırım yapmaktan ise, çoğu tavan tavan giden fiyatların 5-10 kat artmış, dandik-teknik iflas sınırındaki şirketlerin peşinde...

Sayfa 753/792 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •