Sayfa 757/1527 İlkİlk ... 2576577077477557567577587597678078571257 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: Ortaya Karışık

2. Emeğine sağlık teşekkürler..

3. Aselsan pastasıymış birden satışta crediti görünce Kozada sandım yine mi geldi dedim neyse değilmiş
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Normal düşüş trendi başlangıç noktası 4 Aralık 2018 fiyat 8,21 den aşağıya...2,5 aya yaklaşan bir düşüş formasyonu izledik.Citi, Credit eşliğinde taşeronlarına yarı malını sevk etti, artık bu kademe şişkinlikleri normaldir ve belki de beklemediğimiz bir yukarı formasyon göreceğiz...bilebilmek zor....Bu hissede, ne düşüşler normal ne de yükselişler, çünkü defalarca tekniği bozuyor....olaya bu açıdan bakıyorum...

Hissenin başındaki daha 1 ay evvel haftalık ve aylığı AL pozisyonunu korurken, hatta 30 hisseleri içinde haftalık sistemde sadece Kozal ve Kozaa oldukça pozitif durumdayken, akabinde 5 dakikalıktan başlayarak, süreç içinde tüm periyotları aylık da dahil bozulan başka bir hisse de pek yoktur....
    Üstad benim bu grafikte görebildiğim..normalde buralar dibe yakın gibi ve sanki 3 osilatörde dipte olgunlaşmaya başladı.. birkaçgün içerisinde bir tepki gelecek gibi görüyorum (yükseliş değil..ona daha zaman var)..hacim yeterli 160 milyon.. CCI ve RSI en dipten yukarı doğru dip çizgiyi kesmeye başladı ve stochstatistik de mavi kırmızıyı sürekli dürtüklüyor ..En kötü ihtimalle bugünden itibaren en fazla 20-25 gün daha en fazla yataya veya biraz altına sarabilir.. mutlaka bir tepki gelecek gibi görüyorum yoksa atıyormuyum Hürol hocam

5. Bugün kademeler güzel , tabelada fena değil, endeks kırmızıyken güzel bir yeşil yapsak fena mı olurdu..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. yabancı benim gönlümün efendisini ne güzel götürdü yukarılara vaz geçemiyorum TKFEN

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Üstad benim bu grafikte görebildiğim..normalde buralar dibe yakın gibi ve sanki 3 osilatörde dipte olgunlaşmaya başladı.. birkaçgün içerisinde bir tepki gelecek gibi görüyorum (yükseliş değil..ona daha zaman var)..hacim yeterli 160 milyon.. CCI ve RSI en dipten yukarı doğru dip çizgiyi kesmeye başladı ve stochstatistik de mavi kırmızıyı sürekli dürtüklüyor ..En kötü ihtimalle bugünden itibaren en fazla 20-25 gün daha en fazla yataya veya biraz altına sarabilir.. mutlaka bir tepki gelecek gibi görüyorum yoksa atıyormuyum Hürol hocam
    Gayet güzel bir analiz, süreç pozitif işliyor...Belki düşündüğünden daha hızlı bir formasyon da başlayabilir....Gerilim mevcut ve bazı indikatör seviyeleri (A.O fiyatları kapsayan) halen yüksekte kaldı çünkü..

180 dak Kijun-sen >>> 6,50.-TL.
    240 dak Kijun-sen >>>6,79.-TL.
    Günlük Kijun-sen >>> 6,83.-TL.....
    pek normal değil bu yükseklikler...!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku

Sayın ucanlaz,

Çok teşekkürler emekleriniz ve yorumunuz için...
    Garafiklerde görünenler dediğimiz gibi olur umarım...
    Bu arada Kozal da problem başladı ve orada satışa agresif şekilde devam ediyorlar...
    Deniz hocanın dediği gibi 50 altına alırlarsa bir sürede galiba oraya takılıp alçak sürünmeye devam edebiliriz...
    Tekrar teşekkürler...

Sayfa 757/1527 İlkİlk ... 2576577077477557567577587597678078571257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •