Sayfa 76/851 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 6804 madde; 601 - 608 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by hknzn Yazıyı Oku
    illa bir başka hisseye bağlamanın anlamı yok. kartn tekniği bu harekete coktandır müsaitti zaten. baskı bitti alıma gectiler hepsi bu

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    en güzel yorum bu olmuş... neden aramayalım olması gereken geç kalmış hareketler bunlar

2.  Alıntı Originally Posted by ANELE41 Yazıyı Oku
    Sn. Serinol tavanda kaç lot var.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilmiyorum, derinlik göremiyorum ben. Ara ara arkadaşlar paylaşınca nasipleniyorum ancak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,250
     Alıntı Originally Posted by SERİNOL Yazıyı Oku
    Bilmiyorum, derinlik göremiyorum ben. Ara ara arkadaşlar paylaşınca nasipleniyorum ancak.
    http://share.matriksdata.com/share.a...04241622506822
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by SERİNOL Yazıyı Oku
    3726 lot var şu anda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,250
    bugün spk bülteninde bir sürpriz yaparlar mı acaba bu iki günlük yükseliş akla her şey getiriyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    bugün spk bülteninde bir sürpriz yaparlar mı acaba bu iki günlük yükseliş akla her şey getiriyor
    Absutlu arkadaşa sormak lazım. Bugün yönetim kurulu toplantısı yapılma ihtimali var. Eskiden perşembeleri yapardı.

Bir de Brisayı inceliyorum sabahtan beri. Brisa da önce temettü açıklamıştı, genel kurula yönelik beklentileri bitirmişti, 2 hafta sonra yönetim kurulundan karar cıkarmıştı. Bu bizim patronumuzun çok tarzı değil ama yaparsa iyi olur.

7. brisa tecrübesini yaşadığım için dün detaylı yazdım. yine yazayım. brisa küçük bir temettü acıkladı önce. bi süre sonra tavanlar başladı.tavanlar devam ederken şirket 1 e 40 bedelsiz acıkladı. ve toplam hatırladığım 12 tavan oldu. fiyat tam olarak 133 liradan 456 tl ye yükseldi tavanı hiç çözmeden.

8. kayıtlı sermaye sisteminde olan şirketlerin yönetim kurulları direk bedelsiz acıklayabilir prosedür olarak genel kurula sunulur.

Sayfa 76/851 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •