Sayfa 76/996 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Viop - XXVIII

Altın teşvik paketini ve daha önemlisi miktarını bekliyor. Oradan zaten fazla bir şey gelmez ise o aralarda da aşı dağıtımı falan başlarsa 1600 ler bile görülebilir hatta altına bile sarkar. Zaten Altın dolar bence yatırım değil trade aracıdır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Engelli olması mümkün değil. Çok temiz yazardı, sadece işine bakardı. Çok kaliteli bir insandı. Çok uzun bir süredir yazmıyor.
    Aynen öyle evet beğenir takdir ederdik ve hatta o nick’le diyaloğumuz da iyiydi..
    Bear Bull hatırlatınca yine de espri yaptım malum engelli listesi meşhur ya zaman içinde karıştırmıştır belki diye )..

3. aşı değil teşvikler satın alındı..daha doğrusu teşvikler borsayı yükseltti..daha öncede yazdım..
    AŞI + TEŞVİK bu ikili ayak olmadan borsanın yükselişi olmazdı..
    TEŞVİK İÇİN AŞI İCAT EDİLDİ..TEŞVİK İÇİN BAHANE GEREKTİ..
    aşının olumlu satın alınması için bilim insanlarının ortak görüşü alınmalı, onların dediği ölçüde satın alınmalı, piyasanın değil..
    bilim insanları derki; aşı çözüm değil, fazla güvenmeyin..
    ve siz diyorsunuzki aşı beklentisi satın alındı..hangi beklenti, aşının yalan olduğu beklentisi mi..

Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Bu söylediklerin gerçekleştiğinde borsalar çoktan yükselmiş altın çoktan çakılmış olacak. Piyasa olanı değil olacağı fiyatlar ve şu anda fiyatlıyor. Sen bunların olmasını beklersen arkasından bakarsın. Aşı konusu ciddi bir biçimde satın alınmaya başlandı. Gerisi gelecektir bence.

4. olmaz ama, mesela ABD yarın deseki; %100 başarılı bir aşıya çok daha yaklaştık o yüzden teşvikleri iptal ediyoruz..
    sanıyormusunuzki piyasa aşı bulunucak diye kutlama yapacak..
    piyasanın derdi teşvik..dünyanın yarısı ölse umrunda olmaz..
    bu seferde neyi satın alıyor gibi gözükürler biliyormusunuz; teşvik olmayacağı için aşıya sözde inanmamaya başlarlar ve borsayı satarlar..böyle ahlaksız bir piyasa var..

Bilim insanları endüstrinin b ir parçasıdır.. Korkutma Görevini yapar kenara çekilirler.
    Kapitaller bayrağı devralırlar. Korkuyu paraya çevirirler. Paranın bir kısmıylada bilimi desteklemeye devam ederler.....

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    aşı değil teşvikler satın alındı..daha doğrusu teşvikler borsayı yükseltti..daha öncede yazdım..
    AŞI + TEŞVİK bu ikili ayak olmadan borsanın yükselişi olmazdı..
    TEŞVİK İÇİN AŞI İCAT EDİLDİ..TEŞVİK İÇİN BAHANE GEREKTİ..
    aşının olumlu satın alınması için bilim insanlarının ortak görüşü alınmalı, onların dediği ölçüde satın alınmalı, piyasanın değil..
    bilim insanları derki; aşı çözüm değil, fazla güvenmeyin..
    ve siz diyorsunuzki aşı beklentisi satın alındı..hangi beklenti, aşının yalan olduğu beklentisi mi..
    Aşının satın alınmaya başlandığını çok net söylememin nedeni şu:
    Eğer teşvik satın alınıyor olsaydı öncelikle altının onsu yükselmesi gerekirdi.
    İkinci olarak corona nedeniyle çok büyük zarar eden havayolu şirketlerinin hiseelerinin düşmese bile yükselmemesi, gıda şirketleri hisselerinin yükselmesi gerekirdi.
    Üçüncü olarak teşvikle borsaların önceki tepelerini geçmemesi tepelerinden dönmesi gerekirdi.
    Dördüncüsü ise teşvik paketinin fiyatlanması için bu kadar uzakta olmaması grekirdi.
    Beşincisi Anthony Fauci bir siyasetçi değil bir Bilim adamı ve hiçbir zaman manüplatif söylemleri olmadı hep gerçekleri söyledi. Aşı hakkında çok güzel haberler verdi.

Bütün bunlardan dolayı piyasanın aşıyı fiyatladığını çok net söyleyebilirim. Hatta ABD de dağıtıma başlandığı ve 10 aralıktan sonra herkese uygulanacağı haberleri dolaşıyor. Çin bu aşı işini çok önceden yaptı fakat dünyada hiçbir güvenilirliği kalmadığı için dünyaya bir etkisi olmadı. Ama ABD de bulunan aşının etkisi bütün dünyaya olacaktır.
    Bunlar benim kendi görüşlerimdir tabii ki katılanda katılmayanda olur. Kesin doğru hiçbir zaman yoktur sadece verilere bakıp tahminde bulunuyorum.

7. Fiyatlanan teşvik olsa ons böylesine düşmezdi hatta ons fiyatına bakınca aşı ve tesvik olmayacakmış gibi fiyatlıyor

8.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    buda gr altın

Aşırı pahalı. Uzaya çıkmış adeta. Senelerce sürecek bir düzeltme gelmeli artık.

540 550 liraya çıkmıştı gram.Bunun adı şımarıklık, saçmalık, aşırılık ne derseniz deyin.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 76/996 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •