Sayfa 76/255 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2033 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Geçen gün gelen 14 mılyon usd lık anlaşma haberı vardı , şirket kendı ürettiği panellerle başka bır firmaya enerjı ihtıyacını karşılamak için ges kurduruyordu ,, şirket bu ges ile yılda 100 mılyonluk tasarruf sağlayacağını söylüyordu ,, 46 mılyon sermayeli şirkette yılda 100 mılyon tasarruf çok önemli bır hamle ,, bu haber gonderdığı şuana kadarkı kaplardan çok çok önemliydı aslında !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. İnşallah herkes bekledığı istediği hedeflere ulaşır ,, bız ky nın kazanmasını isteyen taraftayız !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Sayın kwon3,

Sektörlerin farklılığı konusunda hiçbir itirazım yok elbette; ama en yakın faaliyetleri olan SMRTG'dir. Onun da arzdan beri kar marjı ortada (%1414,29). ALFAS ise yalnızca %448,44 oranında marj yakalamış. Aradaki bir diğer fark ise söz konusu o şirketler 6-7 ay gibi bir süre zarfında o marja çıktılar ALFAS'ın bugün itibariyle daha yeni 2 ay oldu arz edileli.

Hissenin tek fiyat cezası yememek için son iki gün düzeltme yaptığını düşünüyorum; o süre zarfında da ky mal kaptırmışlar gördüğüm kadarıyla. Bu durumda çok fazla aşağılarda bekletemeyeceklerini anladılar ki seans sonunda KAP atmak zorunda kaldılar.

Muhtemelen bir sonraki düzeltmemizi tek fiyat cezasıyla yaparız diye düşünüyorum.
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

4. Dostum inşallah tek fıyat gelmez ,, gelırse hısse çok sığ aşağı ve yukarı yönlü düşüş ve yükselış marjları çok yüksek olur !!!Ama bu haberle beraber herşey mümkün gıbi !!

Ben kısmet olursa elimdekı malı kademelı pazartesı , salı, çarşamba çıkmayı düşünüyorum !!!

Kalan dostlar umarım hedeflerıne ulaşır ,, ben stratejime bağlı kalırım ,, isterse fizana gıtsın !! Bu pıyasa bana bunu öğretti !!

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum inşallah tek fıyat gelmez ,, gelırse hısse çok sığ aşağı ve yukarı yönlü düşüş ve yükselış marjları çok yüksek olur !!!Ama bu haberle beraber herşey mümkün gıbi !!

Ben kısmet olursa elimdekı malı kademelı pazartesı , salı, çarşamba çıkmayı düşünüyorum !!!

Kalan dostlar umarım hedeflerıne ulaşır ,, ben stratejime bağlı kalırım ,, isterse fizana gıtsın !! Bu pıyasa bana bunu öğretti !!
    Hakkında hayırlısını dilerim dostum. Bereketli olsun. Yalnız sektör bu kadar canlıyken en güvenilir liman yine Alfas gibi. Bir miktar gesan bir miktar alfas yola devam diyelim. Hayırlısı
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

6. Kwon ne kadar biliyon yahu pes, mastertrader, hatasiz trader

7. herşey gönlünüze göre olsun dostlar
    sizlere veda ediyorum
    10 lot arzdan gelmişti 58.50
    2800 tl kar verdi
    bana yeter ve artar
    emekli maaşım 4500 tl
    %70 ini aldım
    Son düzenleme : Maacit; 17-12-2022 saat: 01:56.

8. Asılan adam oluşmuş, dikkat edin dostlar
    graf/mum/çok net
    Son düzenleme : Maacit; 17-12-2022 saat: 09:51.

Sayfa 76/255 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •