Sayfa 762/1004 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku

üzerinde bu kadar muhabbeti yapılan gümüş 6 aydır yerinde saymış resmen.. ben çevremde çok denk geldim kredi ile almışlar gümüş artacak diye işte yaz aylarında 5-6 ay önce.. ama hayal kırıklığına uğradılar sonra konuştuğumuzda anlatıyorlar..
    Aslında gmstr yi özellikle örnek vermiştim bir hikayesi olduğu için, JP Morgan'ın küçük çaplı bir örneği olabilir diye. 23 TL ortalama ile almıştım, hatta bir ara 16 civarına düşmüştü ama daha fazla alacak para kalmamıştı. Sonra xautry ile birlikte yükselmeye başladı. Ama bir süre sonra korelasyon gmstry lehine değişmeye başladı. Finansbank'ta çalışan bir arkadaşıma sebebini sorduğumda, spot gümüş teminindeki sıkıntı nedeniyle bu durumun ortaya çıktığından bahsetti. Xautry nin zirve yaptığı dönemde korelasyon fiyatı 44-45 TL olması gerekirken, yanlış hatırlamıyorsam 63 TL ye kadar çıktı gmstr.
    Bu durumu da yaşayınca, acaba diyorum, JP Morgan da aynı akıbete uğrayabilir mi?

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sn dr trend analizin için tşkler.. Atladığınız tek nokta hareketi başlatan ve 40000 dolarını bugün 47 milyon yaptığı halde satmayan ve modern finans tarihinin spartacusü olmaya aday şahsın ve peşinden sürüklediği kitlenin bu işi sisteme başkaldırı olarak yapması ve para kaybedip kazanma amacı taşımamalarıdır.. menfaatçi bi toplum için oldukça ters tabi anlayabilmek altında yatan felsefeyi... Araba piyasasında, konutta hatta en ufak ticarette bile fahiş kar etmeyi ticaretin gereği olarak gören geri kalmış zihniyetler bunu tabi anlamayacaktır

3. Reddit'çi olmaya karar verdim yani biraz gümüş almaya karar verdim.
    Boğazıma kadar altınım var zaten. Sanal mı alsam canlı mı alsam ona karar veremedim.

777 gramla başlayalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Aslında gmstr yi özellikle örnek vermiştim bir hikayesi olduğu için, JP Morgan'ın küçük çaplı bir örneği olabilir diye. 23 TL ortalama ile almıştım, hatta bir ara 16 civarına düşmüştü ama daha fazla alacak para kalmamıştı. Sonra xautry ile birlikte yükselmeye başladı. Ama bir süre sonra korelasyon gmstry lehine değişmeye başladı. Finansbank'ta çalışan bir arkadaşıma sebebini sorduğumda, spot gümüş teminindeki sıkıntı nedeniyle bu durumun ortaya çıktığından bahsetti. Xautry nin zirve yaptığı dönemde korelasyon fiyatı 44-45 TL olması gerekirken, yanlış hatırlamıyorsam 63 TL ye kadar çıktı gmstr.
    Bu durumu da yaşayınca, acaba diyorum, JP Morgan da aynı akıbete uğrayabilir mi?

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu oyun küresel oynanacaksa, jp morganı sevmeyenler vs sevenler şeklinde gidebilir. Sonuçta gümüş piyasası amerikadan ibaret değil.
    Neyse böyle durumlarda kimin ne yapacağından ziyade biz bundan para kazanabilir miyiz onada bakmak gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. Cuma günü blackrock gümüş etfine 943M$ para girişi olmuş

https://twitter.com/EricBalchunas/st...575352833?s=19

Robinhooddan bu etfden 1 tane alabiliyorsun zaten almışşan alamıyorsun önünü erkenden kesmişler.

https://robinhood.com/us/en/support/...et-volatility/

YTD

6. Robinhod kırmızı kartı yedi zaten başka aracı kurum mu yok

7. Bu arada jp morganın gümüşte short değil yüklü fiziki taşıyor

YTD
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bu oyun küresel oynanacaksa, jp morganı sevmeyenler vs sevenler şeklinde gidebilir. Sonuçta gümüş piyasası amerikadan ibaret değil.
    Neyse böyle durumlarda kimin ne yapacağından ziyade biz bundan para kazanabilir miyiz onada bakmak gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Misguided. $SLV custodian is JP Morgan. $SLV is not explicitly backed by physical silver...unlike $PSLV. Read the prospectus. $SLV is a sham. Great, ppl just bought a bunch of *paper* silver in $SLV. The HUGE problem w/ silver/gold markets is huge ratio of paper claims physical
    Türkçesi nedir

Sayfa 762/1004 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •