Sayfa 765/1000 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yarindan sonra bilmem kac milyon kisi sandikta olacak, siz veriverin cene çalmayı, sandık saati geldi beyler...
    6 dan önce uyumayan biri olarak kırk yılın başı erkenden yatayım dedim. onda da sen kaçırdın uykuyu sn gaya. neyse. bir daha deneyelim bakalım ne olacak. iyi geceler.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    başlıkta siyaset var diye bildirim yapıldı,

doğru olamaz dedim.
    Yapmayın yahu, hem de benim oldugum yerde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,758
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yapmayın yahu, hem de benim oldugum yerde.
    Bende inanmadım, okuyacak göz yok

size sorayım dedim..

yok derseniz gabulumdür..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1

size sorayım dedim..

Artık YOK.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

size sorayım dedim..

Benim oldugum yerde kattiyetlen siyaset olmaz, emme yalanci durumuna düşmeyeyim, yine de siz bir bakin, gözünüzlen gorun!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,758
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim oldugum yerde kattiyetlen siyaset olmaz, emme yalanci durumuna düşmeyeyim, yine de siz bir bakin, gözünüzlen gorun!
    Bakmayayım,

şimdi bir şeyler bulursam, 3 günlük siyasi yazı cezası uygulamak zorunda kalırım,

pazar akşamı kimse olamaz burada...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Kızılyıldız yazdıklarımı iyi düşünün..
    martind,
    PKK/hdp'liler Türk halkının düşmanıdırlar. Onları seçime sokan da oy veren de suçluları desteklemiş olur. Sen bu yeminli Türk/Atatürk düşmanı PKK/hdp'lilerden tiksinmiyormusun? Onları lanetlemiyormusun? Onlar senin düşmanın değilmidir?

Selahattin Demirtaş bu halk Abdullah Öcalan'ın posterini Kürdistan'a asamayacak da, nereye asacak? Buna alışsanız iyi olur, çünkü biz daha Başkan Apo'nun heykelini dikeceğiz, heykelini" dedi.
    Figen Yüksekdağ "biz sırtımızı YPG'ye YPJ'ye PYD'ye yaslıyoruz, söylemekten de çekinmiyoruz" dedi.
    HDP milletvekili, Diyarbakır belediye eski başkanı Osman Baydemir devlet aklına mesajımız var, has******in diyorum" dedi. HDP milletvekili Abdullah Zeydan "Kürt halkının gücünü test etmeye çalışanlara çağrı yapıyoruz, PKK sizi tükürüğüyle boğar" dedi.
    HDP milletvekili Burcu Çelik Özkan, köy korucularına seslendi, "o keleşi size çevirmesini çok iyi biliyoruz, bu memleketten defolup gideceksiniz" dedi.
    Seçim öncesi HDP'nin Batman mitinginde "barajı aşarsak, bizler bulutuz, güneşiz, yağmuruz, barajı aşamazsak, benim meskenim dağlardır dağlar" pankartı açıldı.
    Ağrı belediye başkanı Sırrı Sakık ellerinde bayraklarla Mustafa Kemal'in askerleriyiz diyerek saldıranlara demiştim ki, Mustafa Kemal'in askeri değil, generali olsanız ne yazar, it sürüleri" dedi. HDP milletvekili Altan Tan "CHP yerli inek gibi, dünya kadar ot yedirirsin, sütünde artma olmaz" dedi.
    HDP milletvekili Adil Zozani, TBMM çatısı altında, "Kemalizm dediğiniz şey, bir parça Hitler, bir parça Mussolini'dir" dedi. PKK'lılar Ağrı dağında temsili mezar kazdı, mezar taşına "TC" yazdı, TC'nin gömülme töreninde konuşan HDP milletvekili Hüsamettin Zenderlioğlu "Kürtler uyandı, hiç boşuna çırpınmayın" dedi.
    HDP milletvekili Pervin Buldan "PKK terör örgütü değildir" dedi. Selahattin Demirtaş HDP, başkan apo'nun projesidir, bunu unutmadan çalışmalıyız" dedi.
    https://www.sozcu.com.tr/2015/yazarl...selesi-901282/

başlıkta siyaset var diye bildirim yapıldı,

doğru olamaz dedim.
    doğru olamaz olmamalı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 765/1000 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •