Sayfa 77/262 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Borsasında tadı yok.dolar 7.40 kırdı.sert hareketler olabilir.yabanci daima önde satan oluyor dikkat ediyorum bu durumlarda.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

beyler akdeniz karışıyoo yüzden veriyorlar borsaya.

Ankara'nın tatbikat restiyle tüm dünyanın gözü Doğu Akdeniz'e çevrildi, Yunanistan'ın yanında ABD, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Mısır ve Güney Kıbrıs bulunuyor. Yunan medyası, ABD ve Yunan donanmasının tatbikatından ilk fotoğrafları 'Ankara'ya mesaj' başlıklarıyla paylaştı. İngiliz medyası ise, diğer bölgesel güçleri de içine çeken krizde bir çatışma ihtimalinin arttığını yazdı. Türkiye ise bugün başladığı tatbikattan fotoğrafları resmen yayınladı.

https://www.milliyet.com.tr/galeri/s...eldi-6289654/1

3. Kuluçka sana katılıyorum.endekse gorede yukarda kalmıştı.veriyorlar hisseye.4.95 oldu.bile bile lades dedik zarar girdik durduk yere.5 üstü maliyetlerin boşuna.

4. Bırakıp kaçanlar haberiniz olsun. mallarınıza kondular adamların ekmeğine yağ sürüyorsunuz. Bu taktiği sittin sene bırakmaz bunlar
    Yüreğiniz yetmiyorsa ARSAN 'da ne gezersiniz mübarekler???

5.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    beyler akdeniz karışıyoo yüzden veriyorlar borsaya.

Ankara'nın tatbikat restiyle tüm dünyanın gözü Doğu Akdeniz'e çevrildi, Yunanistan'ın yanında ABD, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Mısır ve Güney Kıbrıs bulunuyor. Yunan medyası, ABD ve Yunan donanmasının tatbikatından ilk fotoğrafları 'Ankara'ya mesaj' başlıklarıyla paylaştı. İngiliz medyası ise, diğer bölgesel güçleri de içine çeken krizde bir çatışma ihtimalinin arttığını yazdı. Türkiye ise bugün başladığı tatbikattan fotoğrafları resmen yayınladı.

https://www.milliyet.com.tr/galeri/s...eldi-6289654/1

Karıştığı filan yok Allah aşkına, Benzinle gitme tatbikata... Havlayıp duruyorlar Yunan Kanişleri hepsi bu (Isıracak kuçu kuçu havlamaz) Ne fransızı ne Mısır askeri gözünü karartıp benim askerimin karşısına çıkamaz canları tatlı onlarda o cesaret ne gezer

6. 5.06 kapattı karanlık odada 4.98 düşmüş.tam totoyu kurtarcakken

7. Hocam gün sonu aracı kurum yapıştırır misin.
     Alıntı Originally Posted by intelijansiya Yazıyı Oku

8. Her zamanki arsan kırmızı yi görünce koştu hemen olsun 5 in altında yine ortaklık payını artirdim.ytd

Sayfa 77/262 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •