Sayfa 774/1004 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Pzt açılışta BİST 145.500 seviyesini kırmaz 1 saat tutunursa üzerinde,151.xxx e tepki beklerim,kırarsa aşağı 139.xxx ilk durak çok dikkatli izlemek lazım,akabinde 134.xxx
    Dow 29.600 ilk sağlam desteği,onlar orayı kırmadan bizim 145.500 kıracağımızı düşünmüyorum.görerek oynamak gerek
    Teminatları iyi ayarlayın her yöne testere olabilir..
    Enflasyon verisi 3 Şubat Çarşamba ...
    Ytd

2. Özellikle düşüş dönemlerinde
    8 saat b.h.o Çok iyi çalışıyor altında kaldıkça hızlanıyor düşüş,üzerine atıp atmak istememesinden anlarsınız gücünü piyasanın
    15 dk.lık 26 periyot üssel H.o üzerine attığında yukarı gidişi teyit ederek veya altona geldiğinde aşağı gelişi teyit ederek mesaj bırakıyor,2 tane 15 dk kapanış alta veya üstte çok önemli
    Bunlar değerli bilgiler😉
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Cuma akşamı dış piyasalardaki pullback sayesinde vadelide yaptığı hisse maliyetsiz kırılımın devamı olarak
    yarın sabah vadeliyi 1550-1555 (Kasım beri rallinin %38,2 fibo yüzdesi)
    spot açılışında
    FROTO 136,2X TKFEN 17,1X TUPRS 98,5X EREGL 14,2X TCELL 16,0X TTKOM 7,9X GARAN 9,1X YKBNK 2,8X
    alım rakamlarım.
    Margin call ertesi %1-1,5 artı yapması (1585 civarı) ve ABD piyasa açılışında yalancı bahar+pullback durumunda endeks vadeli short açarım.
    Çünkü Salı günü aynı dipleri tekrar taraması büyük ihtimal.
    Salı akşam barları ve Çarşamba yurtdışı çok önemli.
    En geç Perşembe günü yalancı bahar geliyor Meteorolojiden işte haritası
    https://www.mgm.gov.tr/tahmin/turkiye.aspx?g=4#sfB
    Mantıklı makul bir senaryo 29500 civarı bir sekme Yüksek ihtimal o da söylediğiniz gibi 29900 civarı açıp aşağı gidip 17:30 civarı dip açıp tepebilir. Oradan son pullback 29500 altına gittiğinde artık geçmiş olsun satışlar her yerde hızlanır.

Arkadaşlar puanları oturup milimetrik hesaplamıyorum benim yorumlarımı grafik vermediğim sürece yaklaşık rakamlar olarak yorumlamanız konusunda uyarayım. 325 puanın lafını etmeye yazdığnız yazıya değmez

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.

Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Cuma akşamı dış piyasalardaki pullback sayesinde vadelide yaptığı hisse maliyetsiz kırılımın devamı olarak
    yarın sabah vadeliyi 1550-1555 (Kasım beri rallinin %38,2 fibo yüzdesi)
    spot açılışında
    FROTO 136,2X TKFEN 17,1X TUPRS 98,5X EREGL 14,2X TCELL 16,0X TTKOM 7,9X GARAN 9,1X YKBNK 2,8X
    alım rakamlarım.
    HAdi bakalım, kolay gelsin..
    155.800 açılış çiziği boşuna değil, getirecek oraya da ne zaman?

FROTO orta vade beklentim 350 TL...! 3ay-6ay 1 yıl?
    (Hacimli alımlar FROTO 160 ve üzeri..enteresan )

5.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    HSBC Bankaları talan etmiş...

Onun da 300 mn TL' ye yakın mal çıkışı var...

Teknik Analiz ne derse desin bu kadar yüklü mal çıkışı her türlü düşüşe işaret eder...

Bugün 1 Milyar TL mal çıkılmış benim gördüğüm, bu miktarda bir para geri girmeden her yükseliş satış fırsatıdır...

https://www.youtube.com/watch?v=P0I6...ature=youtu.be

Cuma günü endeksteki mal çıkışına dikkat çekmiştim...

İş yatırım traderı ( kendisi benim idolümdür) geçen hafta yaklaşık 250 mn USD çıkış olmuş olabileceğini söylüyor...

Bunlar ciddi rakamlar, trend bitti demek için henüz erken ama bu rakamlar düzeltmenin derinleşebileceğini gösteriyor...

Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku

Cuma günü endeksteki mal çıkışına dikkat çekmiştim...
    İş yatırım traderı ( kendisi benim idolümdür) geçen hafta yaklaşık 250 mn USD çıkış olmuş olabileceğini söylüyor...
    8 ocak--28 ocak arası sürekli SATIŞ/AKBNK..göstergem.. perşembe dönüş..!

7.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Mantıklı makul bir senaryo 29500 civarı bir sekme Yüksek ihtimal o da söylediğiniz gibi 29900 civarı açıp aşağı gidip 17:30 civarı dip açıp tepebilir. Oradan son pullback 29500 altına gittiğinde artık geçmiş olsun satışlar her yerde hızlanır.

Arkadaşlar puanları oturup milimetrik hesaplamıyorum benim yorumlarımı grafik vermediğim sürece yaklaşık rakamlar olarak yorumlamanız konusunda uyarayım. 325 puanın lafını etmeye yazdığnız yazıya değmez

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.
    Dow Jones Grafiğimi şimdi ticarethane yan sayfaya attım.
    MEGA TOBO hedefi kanalındaki muhtemel benzer tarihleri okla işaretledim.
    29.400 son zirveden %38,2 geri çekilmesi
    28.800 fibo kanalının çok güçlü %61,8 desteği.
    Dow Jones 28.800 bir pin bar-cinnet dokunuşu yapmak zorunda.
    Bence bizimkiler o akşam için bir senaryo hazırlıyor.
    Salı akşamı gözünüz DoWda kulağınız AKSARAYda olsun.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Ankara’da iseniz bizim hastanede yaptırabilirsiniz MHRS için mesaj atıp iletişime geçenbilirsiniz. Çocuk doktoruyum ama aşı ile ilgili sorunuz olursa sorabilirsiniz yine

Sayın Dr. Trend,güzel paylaşımlarınız var ancak rica etsem imzanızın üstüne bir çizgi çekseniz bazı üyelerin yaptığı gibi veya kalın puntolu vs yapsanız,her mesajınızdan sonra sanki ek paragraf gibi geliyor göze,saygılar.

Sayfa 774/1004 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •