Sayfa 775/1200 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

ilk 2 iyiymis

2. Bu arada Sacro kardesimi BANVT icin tebrik ederim, helal olsun...
    Aliyosun Sacro sen bi yerlerden haber heee birak simdi...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    ilk 2 iyiymis
    Hocam TUKAS a da dikkat et, ben sattim ama yarin yine alacagim muhtemelen, buralardan almayani dovuyolardi en son

Tatili da 10 gun yapmislar, toobe toobeee...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

4. Bi de son olarak,...
    Bu topic te bi eksiklik, herkes Sacro ustad tan bi seyler bekliyor. Halbuki aslinda o bizlerden bekliyor
    ki o da yorumlasin, katki olsun, fikirler bir araya gelsin, herkes faydalansin vs.. yalniz seans icinde burasi cok sakin,.. millet dut yemis bulbul... Halbuki aslinda esas seans icinde yorum lazim... Bu bakimdan bu gun icin,...
    Sn Fight Club, Mojetbyt, Goodbye, Dandanakan, ve ismini sayamadigim birkac kardesimi daha tebrik ediyor ve tesekkur ediyorum...

Sonradan yazmak kolay.... . Bunun karsisinda ihtiyarliyacak degiliz,.. sahile ineyim....

Hocam sen yine iyisin,.Bizde sahilde yok Guru guru agac toprak izliyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    PARA GIRISI

PARA CIKISI

ALAN

SATAN

____________V_K____________

7. Emeğin için teşekkürler VEDAT kardeş.
    Vav harfi ile neden yazmadın ismini merakımı celbetti 😊

Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Yerli yatirimci tekrar borsaya ragbetmi ediyor? Ilk aklimiza gelmesi gereken soru su an bu.Yilin kalan bolumu diliminde Yerli yatirimci tekrar bist'e ragbet edecek.Yabanci orani yukselerek devam edecek.Su an 3 milyar $ gibi yabanci var Bist'te.Devede kulak.
    En az 10 milyar $ 'a kadar yolu var.Artik para trafigi daha hizli ve degisken bolgelere.Bayram'a kadar yatirimcinin bir kismi guvenli liman'a.Bu bist yeni paradigmalar olustugunu gosteriyor.Ne asagisini gorebiliryoruz nede yukarisini.Bu kadar para bollugu ve trafiginin hizli olmasi, ust seviyelerin cok cok daha altinda oldugumuzun gostergesi.
    Turkiye'ye cok pis para akisi olacak ve ben bunu cevreme anlattigimda cogunluk inanmiyor.Daha yeni yeni emarelerini gorebiliyoruz.
    3 milyar dolar nedirki yahu ? Biz'e cok ama bir Japon bankasi, Katarli yatirim fonu veya Norvec Fon'u icin farkli.Yani para dedigimiz olgununda tanimi artik farkli okunmali.K.Kore dandik bir fuze ile bilmm sunu bunu tehdit etmis.Yahu K Korenin eti ne kemigini ne.Danisikli dovus olabilirmi ?
    2018 sonuna kadar pis ama cok pis gidecek bu Bist
    Kesinlikle YTD
    9 agustosta paylastigim yazi.Aksam ekranlarda soylenende, Yerli yatirimcinin piyasaya ragbet ettigi.Ybanci gittimi? Bence daha gitmedi.Sadece Yerli yatirimcidan dayak yedi.Sen 110 K ya kadar bu bist'i surebilirsin ama, ben sana fazla oyun alani birakmam der cinsinden.Yerli yatirimci( bir kismi fonlar ), diger kismi bizim icimizdeki paralilar.
    Nasil olduda tarihi rekor islem gerceklesti? Borsada klasik kullanilan bir yontem, yuklu olarak alt kademelere alis yazarsin.Zaten adam ekran basinda ekrani saniyelik takip ediyor.
    Malda olanlar zaten maksimum guvendikleri seviye olan 110 K civarinda kendilerini guvende zannettiler.
    Yuklu altlardan alis girince panikleyip ( bu arada ky bir kismida normal paniklemistir ) verdi elindekilerin bir kismini.Hepsini verdiklerini sanmiyorum.
    Bugunki hareket kar realizasyonu degil, bist icinde bazi oyuncularin devreye girip, bende varim bu oyunda demesinden kaynaklidir.
    yatiimciyi fazla panikletmemek adina sert dalgalanmalar ( belki hafif sert) olacaktir bir sure daha.Buda al/sat tarafinda olan ky icin firsat dogurur.
    Ben sahsen ( tamamen kendi analizim ) bu yil icinde rahat 130 K hatta 140 K gorebilecegimizi bekliyorum.
    9 agustostaki yazimdada not gecmisim.Cok pis para akisi olacak diye.Yalniz mesele burada bu parayi borsada tutabilmek.Sonuc olarak borsaya daha cok ragbet olacagidir.
    Bist halen iskontolu ve halen cok kaliteli hisseler var yeni yeni zirvelere gidecek.
    Petkim, Goody,Jants,Mgros ( hatta bunda yil sonu 40 TL ongorum var ).... boyle bir kac kaliteli daha sayabilirim ama kimseyi yonlendirmek haddime degil.Eylul'de sert dalgalanmalar yasayabiliriz, orada dikkat !
    Yazdiklarim tamamen kendi analizim ve Kesinlikle YTD.
    Hayirli kazanclar dilerim

Sayfa 775/1200 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •