Sayfa 777/891 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Hoccu Yazıyı Oku
    Satıp coün alsanda bizde kurtulsak sende hocam gün aşırım bilgiden yoksun boş yorum sıkıldık artık koyun güden gazate haberlerine de başladın tam oldu dünyada ve Türkiye'de kurumsal şirketlerde yönetici maaşları nasılmış araştır istersen varlık fonu aldığından beri olumsuz yapan bir grup hainin çığırtkanlığınk yapmanın şu platformda hiçbir faydası yok bir de CHP li vekik ortaya çıkarmış saklı şeylermiş gibi ve sanki üst düzey yönetici maaşları dünyada ve Türkiye'de böyle değilmiş gibi
    Yeni üye olup hiç bir yorum yapmadan benim iki satırıma böyle bir yorum yaptığına göre yaran çok derin.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Geçen bir milletvekili belgeleri ile açıkladı.
    Yineticiler (Resmi olarak) 250/100 bin Euro maaş alıyorlar.
    Küçük yatırımcı soyulmuş umurlarinda mi?
    https://indigodergisi.com/2021/04/tu...m-kurulu-maas/ ücretler amerikan sistemi gibi yıllık açıklanmış oniki de bire düşmez mi acıtma oranı?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

3. Hemen klasik bide bu var forumun bu köşesini de ben mi tuttum diyorsun. Boş adam değilim iki güne bir foruma boş mesaj atayım da sana sabredemedim şükür yaramız paramızı servet yaptık boş adama sabırsızlığım bu yüzden
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Yeni üye olup hiç bir yorum yapmadan benim iki satırıma böyle bir yorum yaptığına göre yaran çok derin.

4.  Alıntı Originally Posted by Hoccu Yazıyı Oku
    Hemen klasik bide bu var forumun bu köşesini de ben mi tuttum diyorsun. Boş adam değilim iki güne bir foruma boş mesaj atayım da sana sabredemedim şükür yaramız paramızı servet yaptık boş adama sabırsızlığım bu yüzden
    Dolu adamın, dolu mesajlarını görsek de biz de faydalansak.
    Üçüncü mesaj da sataşma, biraz sonra küfür baslayacak. Yara derin yara.

5. 07/04/2021 10:06:24

Deniz Yatırım Tarafından Hazırlanan Şirket Haberleri Analizi:
    "Hisse senetleri
    Turkcell
    Tavsiye AL
    Fiyat/Hisse TRY15.60
    Hedef Fiyat/Hisse TRY22.00
    Getiri Potansiyeli 41%
    HAO 54%
    Piyasa değeri TRY34,320 mln
    TCELL Superonline’ın halka arzı ile ilgili beklentiler / sınırlı olumlu
    bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre
    Turkcell internet servis sağlayacı iştiraki Superonline'ın halka arzı için ulusal ve uluslararası bankalar ile görüşmelere başladı. Model
    Portföyümüzde yer alan TCELL’i olumlu operasyonel görünümü, yüksek temettü potansiyeli ve cazip çarpanları ile beğenmeye devam ediyoruz.
    Önceki notlarımızda, mevcut durumda bu yönde alınmış bir karar olmasa da, önümüzdeki dönemde Şirket’in iştiraklerinde yapılabilecek halka arz ve/veya stratejik ortaklık gibi varlık değerini destekleyen kurumsal adımların hisseye yönelik ilginin artmasını sağlayabileceğini belirtmiştik. Bu yöndeki beklentilerin etkisiyle hissenin kısa vadede olumlu yönde ayrışabileceğini tahmin ediyoruz.
    Turkcell CEO’su Murat Erkan Şubat ayında yaptığı açıklamada şirket yönetiminin Superonline, Global Tower ve Paycell’de blok satış ya da halka arz yöntemiyle hisse satışını değerlendirdiğini bildirmişti.

Sayfa 777/891 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •