Sayfa 779/1002 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Bak bu saçma sapan yazanları fena yaparım haaa ..çıktıkları yere online sokarım ...
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Burda saçma sapan algı yapmayın ..

Benim diyen DOKTOR ..topunuzun aylık gelirini bir günde kazanır ..BİR GÜNDE
    Abi o dediğin beyin cerrahisi, ortopedi, tümör cerrahi ve dalında Türkiye de iyi olanlar haricinde kadın doğumcular kazanır ama her gece uykuya kıyıp doğuma gelirse iki üç doğumda perte çıkar. Belli bir yaştan sonra yapılacak şey değil.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi o dediğin beyin cerrahisi, ortopedi, tümör cerrahi ve dalında Türkiye de iyi olanlar haricinde kadın doğumcular kazanır ama her gece uykuya kıyıp doğuma gelirse iki üç doğumda perte çıkar. Belli bir yaştan sonra yapılacak şey değil.
    Seni severim bilirsin ..ama nakıs bilginle ..fazlasıyla rahatsız ediyorsun artık beni..
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bak bu saçma sapan yazanları fena yaparım haaa ..çıktıkları yere online sokarım ...
    Kur'ana el basarım yalan söylemiyorum. Ha İstanbul da farklı olabilir ama Konya'da böyle.

5. Defalarca yazdım bursaı viop topiği ..gelin viop yazın ..hadi onu yapamıyorsunuz muhabbet yapın ..ama haddinizi aşan şeyler de yazmayaın da..yazmayınnnnnnnnnnnnn lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kur'ana el basarım yalan söylemiyorum. Ha İstanbul da farklı olabilir ama Konya'da böyle.
    Yazı stilin de yanlış ..yemin'in de yanlış ..ne diyim sana
    Hayat hoş gerisi boş

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Defalarca yazdım bursaı viop topiği ..gelin viop yazın ..hadi onu yapamıyorsunuz muhabbet yapın ..ama haddinizi aşan şeyler de yazmayaın da..yazmayınnnnnnnnnnnnn lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Abi ben saat dörde kadar buradayım kusura bakmayın. Viob dan zerre anlamam. Hakkını helal et

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Yazı stilin de yanlış ..yemin'in de yanlış ..ne diyim sana
    Biz iki emekli boyuna kızıyorduk. Dedim ona ağzına açma konuyu kapattık artık.

Sayfa 779/1002 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •