Sayfa 78/803 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

3. [IMG][/IMG]

4. [IMG][/IMG]

PARA CIKIŞI... şimdilik..

5.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    Çok teşekkürler paylasım için asels ve thyao da yabancı satısı var bariz

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. [IMG][/IMG]

deniz kiraz 42 nin grafiklerini begeniyorum... Ondan ilham alarak bir deneme yaptım... Takip edecegim... 105,800 KIRILMADIGI sürece ilk hedef 110,000 civarı grafikde yanlış cizim yapmadım ise...

FİBO IMPULSE de acemiyim..

7.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

deniz kiraz 42 nin grafiklerini begeniyorum... Ondan ilham alarak bir deneme yaptım... Takip edecegim... 105,800 KIRILMADIGI sürece ilk hedef 110,000 civarı grafikde yanlış cizim yapmadım ise...

FİBO IMPULSE de acemiyim..
    SiZ işi iyi bilenler birbirinizi buluyorsunuz...
    Deniz benim tanıdığım kadarıyla hem teknikçi olarak hem de insan olarak harika birisidir...
    Keşke davet etseniz o da burada grafik paylaşsa...

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    SiZ işi iyi bilenler birbirinizi buluyorsunuz...
    Deniz benim tanıdığım kadarıyla hem teknikçi olarak hem de insan olarak harika birisidir...
    Keşke davet etseniz o da burada grafik paylaşsa...
    Paylaşmak isteyen herkese kapımız acık... ne kadar cok farklı ses ve renk olursa hepimiz için o kadar iyi olur. Herkesin herkesden mutlaka ögrenecegi bir seyler vardır... Hiç kimse herseyi bilemez biliyorum diyen hiçbir sey bilmiyordur...

Kendisini davet ettim...

Sayfa 78/803 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •