Sayfa 78/97 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
Arama sonucu : 769 madde; 617 - 624 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Patron,Odas ın patronundan daha tehlikeli.,,dökmeden götürmez.
    Ne zaman hisseden ft-2 çıkar,o zaman hisse gider.
    Şaka bir yana,geçmiş verilere göre analizi hisse satın aldı,,yok şuydu buydu demenin hiç bir anlamı yok.
    3 aylık bilançoya göre fiyat şekillenecek,
    --ben de götürmesin diye yazıyorum...diğer tahtalarda palazlanıp daha fazla ile dönmek için...

--mal toplu, burayı okuyup ciddiye aldıkları da belli...şirkete inancı sıfırlamak istiyorlar...

--ben bir hissenin geleceğine inandım mı 3-4 yıldan önce bırakmam...düşündüğüm değerlere erken gelirse ancak çıkarım...

--bu hissede bir hedefim yok..ne zaman ki sektördeki büyüme yataya sarar o zaman hedefime yaklaşmıştır...

https://www.dunya.com/kose-yazisi/ab...satildi/689076

kerevitaş*ülker gurubunun ihracatını artırabilir....daha geniş bir coğrafyaya dağıtım olacağı için...

3. Her yil farkli kagitlar da olma gibi bir huyum var
    Ilk kez tukas ve kerevitas da 8 9 aydir tasiyorum
    Gida da en ucuz bu iki hisse
    Buyume yatirimlar hepsi var
    Beklemeye devam
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben de götürmesin diye yazıyorum...diğer tahtalarda palazlanıp daha fazla ile dönmek için...

--mal toplu, burayı okuyup ciddiye aldıkları da belli...şirkete inancı sıfırlamak istiyorlar...

--ben bir hissenin geleceğine inandım mı 3-4 yıldan önce bırakmam...düşündüğüm değerlere erken gelirse ancak çıkarım...

--bu hissede bir hedefim yok..ne zaman ki sektördeki büyüme yataya sarar o zaman hedefime yaklaşmıştır...
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. borsa da patron, spek,tahtacı,büyük oyuncu,yatırımcı herkes para kazanmak için çalışıyor diğerlerinin psikolojisine oynuyor sabrını test ediyor psikolojisine yenilen sabrını tüketen kaybediyor kaybeden olacak ki birileri kazansın ve kazanıyorlar her tahtada günlükcüler olur haftalık, aylık ,yıllık bekleyenler den kazanan olur kazandık derler ama yine de kaybedebilirler her yatırımcı sabrı kadar kazanır . büyüyen kar eden iyi hissede bekleyen sabır eden servet yapar .
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    borsa da patron, spek,tahtacı,büyük oyuncu,yatırımcı herkes para kazanmak için çalışıyor diğerlerinin psikolojisine oynuyor sabrını test ediyor psikolojisine yenilen sabrını tüketen kaybediyor kaybeden olacak ki birileri kazansın ve kazanıyorlar her tahtada günlükcüler olur haftalık, aylık ,yıllık bekleyenler den kazanan olur kazandık derler ama yine de kaybedebilirler her yatırımcı sabrı kadar kazanır . büyüyen kar eden iyi hissede bekleyen sabır eden servet yapar .
    yatırım tavsiyesi değildir
    Dünya Bankası, küresel ekonomik büyümenin 2030'a kadar yılda yüzde 2,2 ile otuz yılın en düşük seviyesine düşeceği uyarısında bulundu. Bankaya göre bu durum dünya ekonomisi için 'kayıp bir on yıl'ı başlatacak.
    2008 den beri hiç kriz görmedik,o yıldan günümüze borsalar inanılmaz yükseldi,,bunun acısını çıkartacaklar bence.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. Knfrt tavana yakın, Tatgd artıda, bu hisse neyi fiyatlıyor da sırtı yerden kalkmıyor bir türlü.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

-- toplayabildiği kadar topluyor....kötü havada aşağıda ciddi alıcı olmadığı için basıyor da basıyor...sonra oralardan toplamaya çalışıyor...

--kapanışda da pasiftekini almayarak zayıf- maldan çıkıyorlar daha da düşecek algısı veriyorlar...

--mal toplamak da zor zanaat...

--bazen speklere tahta yapıcıya acıyorum... akşama kadar milleti nasıl terse yatırırım diye kafa yor...zor iş...

Sayfa 78/97 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •