Sayfa 780/1043 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. TAKİP LİSTEM
    ISDMR
    LUKSK
    OLMİP
    GRNYO ytd

2. Mebes bir aylık mesaj sayın kadar bugün yazmışsın

3. GSDHO tekniği gayet iyi

4.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    GSDHO tekniği gayet iyi
    Bende beğeniyorum. Bugün interaktif bir katılımcılık sağlarım diye düşündüm. Biraz fazla yazdim . Demir- Celik sektöründe ISDMR bencede ucuz kalanlardan . Anlaşılmaz bir baskı var ...

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Gayri menkul sirketleri , gayri menkul yatirim, isletme , satış ve finans şirketleri için ne düşünüyorsunuz? Bu konuda fiyatları düşük bilançoları, aktif varlıkları ve finansal değerleri iyi olan şirketler hangileri ? Örneğin yeni gimat , Ozgyo, ısgyo hakkında ne düşünüyorsunuz? Birde iflas pardon ihlas gyo için ne dersiniz . Bugün forum bana kaldı ben yazıp çiziyorum

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam OZGYO Tam yükselen kanal desteğinden toparlandı ve 2.25 destek olarak takip edilebilir. Son on dakikada güzel alış geldi. Haftalıkta Tilson 2.29 üzeri kalırsa yukarı doğru ivmelenir diye düşünüyorum. Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam OZGYO Tam yükselen kanal desteğinden toparlandı ve 2.25 destek olarak takip edilebilir. Son on dakikada güzel alış geldi. Haftalıkta Tilson 2.29 üzeri kalırsa yukarı doğru ivmelenir diye düşünüyorum. Y.T.D
    Cuma günü son saatte güzel alış lar geldi . Bu hafta bu baskıyı kıracak mi . Takibe değer görüyorum. Ozgyo yu ...

7. Hocam ADESE birkac gündür kipirdanma başladı. Hisse için düşünceniz nedir.

8. iyi geceler sayfa baya gitmiş mebes hocamız çalışmış yolda gelirken okudum cepten gayet başarılı değerlendirmeler ..paylaşımlarımız ve paylaşımlarınız bizler için cok değerli ..ziyaretci sayımız artıyor lakin üye sayımız cok az umarım o ziyaretci dostlar sayfamıza bir gün üye olarak gelirler

Sayfa 780/1043 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •