Sayfa 785/1001 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Öyle demeyin Ayhan bey, geçenlerde yazmıştım, parite 1.17 civarı idi, dxy endeks 0.80 e, eurusd 1.37 hedefle dolar paritesi yeni bir düşüş eşiğinde dedim, biri hemen beni global kumarbaz ağzı ile konuşuyor bişey bildiğinden değil diye küçümsedi.

2. Diğerlerinin amacını bilmem, ben gördüğümü yazmıştım oysa.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

polemige gerek yok teknik noktalarda al sat yapacaksin mevzu bu , burda bilgi birikimi olan bi kac kisi var gerisi tiri viri ufuruk..

3.7820 gunlukte kirilabilir bu sebepten dolayi yeni alim yapacaklar bi kac gun daha izlesin her yeni olayda tepkisiz kalmasi global bazda ciddi bi yukselis icin biktirma ve bezdirme politikisadir, yeniden dolara girme noktam: 3.70/73 araligidir, gelirse alirim gelmezse eldekilerle devam..ytd

Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    öyle demeyin ayhan bey, geçenlerde yazmıştım, parite 1.17 civarı idi, dxy endeks 0.80 e, eurusd 1.37 hedefle dolar paritesi yeni bir düşüş eşiğinde dedim, biri hemen beni global kumarbaz ağzı ile konuşuyor bişey bildiğinden değil diye küçümsedi.
    parite konusunda hem fkirim ama euronun dolara karşı değerlenmesi bence sadece doalrın tl ye karşı daha az değer kazanması anlamına gelecektir
    yoksa hem euro hem doalr tl ye karşı değer kazanacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Bugünkü hareket çok yanıltıcı olacak. Neden?
    1. Haftasonu beklendiği gibi operasyon başladı. Dolayısıyla bu hareketin doları bu seviyeden çok da yukarı taşımasını beklemedim. Fakat gece seansinda 3.85 e deyince yaniliyorum galiba dedim . Sonra döndü.
    2. Us hükümet kapanma filan dxy da ciddi short etki yapar diye düşündüm. Yapmadı. Cumadan shortladigim goldlar zarar yazar dedim büyük yazmadı.
    3. Zar MXN dönüyor. Ve heriflerin bir başka ülkenin toprağında orduları yok.
    Böyle bir günde dolar bir önceki kapanışın altına indiyse bence sağlam yuklenmek icap eder.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dolar shortlayan fonların ana motivasyonu ne acaba çok meraktayim.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 785/1001 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •