Sayfa 787/1002 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    President Vladimir Putin says he has ordered the Russian military to put its nuclear forces on "special alert" in response to what he described as Nato “aggressionâ€
    nükleer silah kullanımı dünya için felaket olur. Bu diktatör bozması Putin bunu biliyordur umarım. Rusya'nın ateşleyeceği her bir nükleer füzeye ABD anında Rus hedeflerine enaz 10 tane nükleer füze ateşler.
    Ne saçma sapan bir devire geldik valla hergün ayrı bir endişe.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

dünyada ki tüm diktatörlük heveslileri sonunda ülkelerini felakete süreklemişlerdir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hava sahalari ile ilgili son harita. Bizimkiler kapayamazlar, koronada bile cok kivirttilar.

Putin blamed Nato leaders for allowing "aggressive statements" to be made against Russia
    ---

Cok kizmis Putin NATO "agresif aciklamalar" yapti diye. O yuzden nukleer silahlar konusuna deginmis. Muahahahaha. Saka gibi. Adam gidip bir ulkeyi isgal ediyor, sonra da otekiler agresif konustu diye kiziyor!

AB Komisyonu Başkanı von der Leyen, Sputnik ve Russia Today ile bunlara bağlı medya kuruluşlarının AB'de yasaklanacağını bildirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

AB Komisyonu Başkanı von der Leyen, Belarus'a yeni ekonomik yaptırımlar uygulayacaklarını duyurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AB Komisyonu Başkanı von der Leyen, Sputnik ve Russia Today ile bunlara bağlı medya kuruluşlarının AB'de yasaklanacağını bildirdi.
    meşhur , pkk dan işidine kadar bile olan ifade özgürlüğü ne oldu ?
    öldü mü ?
    Memento mori

8. [QUOTE=ayhan53;5811614]dünyada ki tüm diktatörlük heveslileri sonunda ülkelerini felakete süreklemişlerdir[/QUO

Sayfa 787/1002 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •