Sayfa 79/341 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    Hisseler şu anda bende duruyor.kurulda ret kararı verdim, şirket hisselerinizi 0.68 kuruştan şuraya virmanlayabilirsiniz deyince virmanlayip bir gün sonra paramı alacağım
    Ama şu anda hisseler bende, haber gelince virmanlayip virmanlamamak benim insiyatifimde.yani ayrılma hakkım var.
    Aaaa burada ne varmış oturun zamana kiyin 38, 39 46 ya kadar okuyun 5 dakika, haaa 38 den öncesini de okuyun, öyle kuru kuru ortaya boş boş konuşmayın.... Aynı sayfalarda 38 sanırım SPK tebliğini yayinlamisim ben.....daha ne istiyorsunuz....benim bu kadar yazıma şimdi söz sizde lütfen benim satmak zorundasınız dediğim yazıyı bulun gösterin millete, siz paranoya ya baslamissiniz, borsayı bir an evvel bırakın.

2. Tartistiginiz konidan hicbirsey anlamadim. Kayhankaya Alyagda yoneticimi? hisseleri evirip cevirenmi? Neyi aliyonuz neyi veriyonuz mubarekler..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yurdun borsasında, her zaman kasanın kazandığı, tahtacının dolaşımdaki hisselerin en az %98 veya 99 ünü diplerden toplayıp sonra yukarılara çıkarıp kucaklara dökmeye çalıştığı ve tahtacının bu amaca göre hersey düzeneklendirdiği ve ancak arda kalan %1 lik hisseleri elinde tutan yatırımcıların kazanma şansı olduduğunu hisselerin sayısı oldukça fazla. Ve bu olgu borsada en temel belirleyici durumdur. Teknik temel analiz be bunun sonucu yapılan yorumların bazen hiç bir geçerliliği olamıyabiliyor.
    Ayrılma hakkı fiyatına da önceden ayar verdiler,
    Ve sonrasında hisse flyatını ayrılma hakkı çok üstüne çıkararak yatırımcıları satışa yönlendirme stratejisi uygulandı,
    Ayrılma hakkı süresi bitince tekrar aşağı basma olayı da olabilir,
    Yapmacık şekilde ayrılma hakkı kullanılmasın diye fiyat çok yukarı çekildi,
    Sonra şimdi ayrılma hakkı Kuman’ım fiyatının üstüne çıkarıldı ama bu fırsat değerlendirilemediği, hissede tekrar olmadı gereken yere iniyor
    gibi piyasayla algı oyunları oynuyor olabilirler...
    Ve bundsn sonrada aykarca yatırımcıları yıpratmak bezdirmel ve sirkelenek için bir çok psikolojik düzenekler oluşturabilirler.
    Borsada bşr çok hissedectahtacıların işi bu,
    Kasa her zanan kazanır

4.  Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    Neyse ben göstereyim yazdığım yazının en azından bir tanesini lütfen sizler gerisini arayın bulun, bulamıyorsunuz, dediğiniz gibi ret oyu verenlerin ayrılmak zorunda olduğunu nerede yazmışım, lütfen özür dileyin ...ayıp pessss dogrusu
    Kardesim kusura bakma yanlis anladin sen ben sadece ayrilmadinizmi hisseniz duruyomu ve yahutta nasil oldu bu ayrilma hakki kurul toplantisi oldugu gun ayrilma hakki kullananlar mecbur tutulmadimi onlari orenmek istedim bu kadar yoksa baska birsey yok benim tek derdim firsat verdi bozmadim elim gitmedi cok pisman oldum o seviyeleri bir ahada gorebilirmiki ben sanmiyorum zarar cok buyuk

5. Birde sen demistin ya hisse yukselirken ben erken ayrildim kalanlara bol kazanclar diye onlar kalmis aklimda

6.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Kardesim kusura bakma yanlis anladin sen ben sadece ayrilmadinizmi hisseniz duruyomu ve yahutta nasil oldu bu ayrilma hakki kurul toplantisi oldugu gun ayrilma hakki kullananlar mecbur tutulmadimi onlari orenmek istedim bu kadar yoksa baska birsey yok benim tek derdim firsat verdi bozmadim elim gitmedi cok pisman oldum o seviyeleri bir ahada gorebilirmiki ben sanmiyorum zarar cok buyuk
    Sen kusura bakma, ret verenler o hakkı kazanır ama kullanmak kendi isteklerine bağlıdır. İster piyasadan satar, ister ayrılma fiyatından satar, isterse de hiç satmaz bekler....ret oyu vermek ayrılma hakkı verir ama zorunlu tutamaz. Zararına üzüldüm ...ben erken ayrilmisim dediğimde kağıt 1.1* leri görmüş ben ise 80 kusurlerden ayrildim....erken o manada söylemiştim. O günün seans bitiminde yazmıştım....ama gerçekten 1.10 lar kedere 82 88 Lee nerede gerçekten. Erken olmuştu bana göre...neyse inşallah zararını cikarirsin....bazen böyle oluyor, çıkarsın kağıt daha da gider bende olduğu gibi , cikmazsin kağıt düşer, ha döndü dönecek dersin beklersin....neyse sağlık olsun diyelim
    Bol kazançlar...iyi aksamlar

7. Bugün yukselecek....

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün haberler güzel, dün spk mallandı

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 79/341 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •