Sayfa 79/324 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 625 - 632 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

240a kadar verdiler...
    aksiyona gel...
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

Verdim 74 den , çok belliydi.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    240a kadar verdiler...
    aksiyona gel...
    Son bir atak yapayım dedi. Bence sıkıntı yok
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

4. Devre kesmeden %18 marj yaptı. Ne diyelim. İşini iyi yapıyor mu diyelim. Bir de üzerine %8 daha yükseltti. Bu arada yukardan satmış bile olsa alttan tekrar cesaret edip alan var mıdır. El yakarım diyor resmen. Ytd.

Evet aldim geri 2.58.Alma nedenim de dün tavandan mal karşladığina inanıyorum.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Evet aldim geri 2.58.Alma nedenim de dün tavandan mal karşladığina inanıyorum.

Hayırlı olsun. Ben de az var. Bu yüzden seyretmesi zevkli oluyor. Ama çok malı olana soğuk terler döktürür. Ytd.

Uzun bekleyene ekmek yedirir, bizimki heyecan olsun biraz.

8. pasta yokmu kim satıyor kim alıyor

Sayfa 79/324 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •