Sayfa 79/1002 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Gpg %+1.75
    Bundan ayri olarak genel anlamda toparlariz can sıkmaya gerek yok.

Saygilar.
    Bilgi için teşekkürler sn. onurbey, günün tek tesellisi oldu benim için. Zarar öyle böyle değil çok büyük oldu

2.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    sen hiç Berkshire ın WARREN ın yazılarını okudun mu ya da bir fikri ifade ederken bir psikiyatristin sayfalarca dolu konuşmasını dinledin mi ? İnsanların canı neşeliyken , sıkkınken falan bunlara göre yazıları şerbetlemem .Tavsiyeni şiddetle reddediyorum bu bir . ikincisi bir şey yazarken fikrimi bütün delikleri kapatarak nasıl ifade etmem gerekiyor ise o şekilde ifade ettim bu da iki. üçüncüsü okumak zorunda değilsin yazdıklarımı. içsel problemlerinin çözümünü başkalarının üzerinden arama
    İyi niyet ile yaptığım uyarıya saygısızca verdii,n cevaptan dolayı seni kınıyorum. Bu arada anlaşılmaz şekilde yazdığını söyleyen sadece ben değilim biliyorsun.

Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Gpg %+1.75
    Bundan ayri olarak genel anlamda toparlariz can sıkmaya gerek yok.

Saygilar.
    Cuma günü sattığımı söylememe gerek yok sanırım

Vay be.. 1 puan fazla faiz için banka banka koşturduğumuz günlerden bir gecede %25 eksi yazdığımız günlere

Benim portföy de tam 1 ay önceki değerine düştü. Bu ay yerimizde saydık...şimdilik tabi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
    MJB bugün -%19 geldi ben daha fazla bir götürü bekliyordum.
    Şimdi bu MJB nin içinde; AFS, AOY, IPJ yabancı fonlar var ve bunlarda ortalama -%25 yazdılar.
    MJB nin bugünkü -%19 hesabı içine dahil oldu mu acaba bu 3 fonun ortalama -%25 i, yoksa yarınki hesaba mı dahil olacaklar, yani 1 gün geriden geliyor olabilir mi?
    Kafamda deli sorular....
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

6. Yarın kavala davasında tutukluluk durumu incelemesi var, çıkacak karar dolara aşağı yönlü etki edebilir.

7. Banka faizleri %20'leri bulmuş.
    DÇM'lerde %17 veren varmış.
    Bist daha da düşebilir.

8. Dengeli portföyün ve risk kontrolünün önemi saatlerce anlatılsa şu iki gün kadar iyi ders çıkarılamazdı. Bir musibet bin nasihatten evladır.

Getirilen sistemin çarpıklıkları ortada ilk olarak sanki bir hale etkisi gibi insanları sarstilar ama orta uzun vade de dünyada ve bizde hiper enflasyon gerçeğini değiştirmez ve çözüm değil bu arka kapı çözümler. Uzun vadeli tahviller bize piyasanın fikrini ve gerçeği söyler. Hisse fiyatlarına da girer.

Sütbiyik dahil artık yazmayan bir cok arkadaşın fikirleri değerlidir. Anlaşılması kolay olmasa da. Onlarca sayfa goygoy okumaktan iyidir.

Sayfa 79/1002 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •