Sayfa 79/508 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 4064 madde; 625 - 632 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Teşekkürler.
    Seans içinde aksiyonlar olmakla beraber kapanışlar hep aşağıdan oluyor, kurumların beli bir fiyattan mal değişimi gibi görünüyor.
    10'a kadar alıyor, 10.01 bile almadı mesela.
    Bakalım ne olacak bu filmin sonu. Sabah yazdığın mahşerin 4 atlısının en eşeği bu çıktı. Kozalar tavan, hayrını gör.
    Tesekkür ederim tesadüf oldu,
    tahta yapici bazi rakamlari direnc gibi göstermek istiyor,
    bu kadar net alici geln tahtada mal devretmek yerine hisseyi yukari cekebilir,
    bin tana dümen dönüyor bu tahtada ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. Yok ben bundan güzel para kazanacağımı düşünüyorum. Elindekilerin %4 kadardır satılan miktar.
     Alıntı Originally Posted by Hayirsizhalim Yazıyı Oku
    Bir mahsuru yoksa kaç lot verdiniz? Yolları tamamen ayırdınız mı?

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Yok ben bundan güzel para kazanacağımı düşünüyorum. Elindekilerin %4 kadardır satılan miktar.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayırlı olsun, bol kazançların olsun.

4. Genel Kurul 31 Mart tarihinde yapılacakmış arkadaşlar.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
    31 MART 2022 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN
    2021 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI GÜNDEMİ
    1. Açılış ve toplantı başkanlığının seçilmesi,
    2. Genel kurul toplantı tutanağı ve hazır bulunanlar listesinin imzalanması hususunda toplantı
    başkanlığına yetki verilmesi,
    3. 2021 faaliyet yılına ilişkin yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması,
    4. 2021 faaliyet yılına ilişkin denetçi raporunun okunması,
    5. 2021 faaliyet yılı bilanço ve kâr-zarar hesaplarının okunması, müzakeresi ve tasdiki,
    6. Yönetim kurulu üyelerinin, Şirketin 2021 yılı faaliyet ve işlemlerinden dolayı ayrı ayrı ibra
    edilmeleri,
    7. İstifa nedeniyle boşalan yönetim kurulu üyeliklerine yönetim kurulu tarafından geçici olarak
    yapılan atamaların Türk Ticaret Kanunu’nun 363. maddesi uyarınca genel kurulun onayına
    sunulması,
    8. Yönetim kurulu üyelerinin seçimi,
    9. Yönetim kurulu üyelerinin ücretlerinin tespit edilmesi,
    10. Kâr dağıtımı hususunun karara bağlanması,
    11. Türk Ticaret Kanunu’nun 399. Maddesi ile Şirket ana sözleşmesinin 17/A maddesi gereğince,
    Şirketin 2022 yılı faaliyet ve hesaplarını incelemek üzere denetçi seçimi,
    12. Kurumsal Yönetim İlkeleri gereğince oluşturulan bağış ve yardımlara ilişkin politikanın
    güncellenmesi hususunun Genel Kurul’un onayına sunulması,
    13. Şirket tarafından 2021 yılı içinde yapılan bağış ve yardımlar hususunda genel kurula bilgi verilmesi,
    14. Bilgilendirme Politikası’nda yapılan değişikliğe ilişkin Genel Kurul’a bilgi verilmesi,
    15. Şirketin 2021 yılında 3. kişiler lehine vermiş olduğu teminat, rehin ve ipotekler ve elde etmiş
    oldukları gelir veya menfaatler hususunda genel kurula bilgi verilmesi,
    16. Sermaye Piyasası Kurulu 1.3.1 (b) No’lu kurumsal yönetim ilkesi gereğince, Şirketin ve bağlı
    ortaklıklarının geçmiş hesap döneminde gerçekleşen veya gelecek hesap dönemlerinde planladığı
    Şirket faaliyetlerini önemli ölçüde etkileyecek yönetim ve faaliyetlerindeki değişiklikler ve bu
    değişikliklerin gerekçeleri hakkında genel kurula bilgi verilmesi,
    17. Sermaye Piyasası Kurulu 1.3.6. No’lu kurumsal yönetim ilkesi gereği, yönetim kontrolünü elinde
    bulunduran pay sahiplerinin, yönetim kurulu üyelerinin, idari sorumluluğu bulunan yöneticilerin
    ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhrî hısımlarının; şirket veya bağlı ortaklıkları ile
    çıkar çatışmasına neden olabilecek önemli bir işlem yapması ve/veya şirketin veya bağlı
    ortaklıkların işletme konusuna giren ticari iş türünden bir işlemi kendi veya başkası hesabına
    yapması ya da aynı tür ticari işlerle uğraşan bir başka şirkete sorumluluğu sınırsız ortak sıfatıyla
    girmesi ile ilgili olarak 2021 faaliyet yılı içerisinde gerçekleştirilen işlemler hakkında genel kurula
    bilgi verilmesi,
    18. Sermaye Piyasası Kurulu 4.6.2. No’lu kurumsal yönetim ilkesi gereği, yönetim kurulu üyeleri ile üst
    düzey yöneticiler için Şirket “Ücretlendirme Politikası” hakkında genel kurula bilgi verilmesi,
    19. Şirketin ve bağlı ortaklıklarının bir sonraki olağan genel kurula kadar gerçekleştireceği her türlü
    şirket satın alımlarının her birisi için ayrı ayrı geçerli olmak üzere; 125 Milyon Euro’ya kadar alımlar
    için yönetim kurulunun ve/veya yönetim kurulu tarafından yetkilendirilecek kişi/kişilerin
    görevlendirilmesi hususunun görüşülmesi ve oylanması,
    20. Söz konusu satın alımlarla ilgili olarak, gerektiğinde özel amaçlı şirket(ler) kurma yetkisinin
    yönetim kuruluna verilmesi hususunun görüşülmesi ve oylanması,
    21. Yönetim kurulu üyelerine, Türk Ticaret Kanunu’nun 395. ve 396. Maddelerinde belirtilen işleri
    yapabilmeleri için izin verilmesi hususunda karar verilmesi,
    22. Dilekler ve Kapanış.

5. Temettü ile ilgili maddeyi eklemeyi unutmuşlardır herhalde diye düşünüyorum, iyi niyetli olarak.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    Temettü ile ilgili maddeyi eklemeyi unutmuşlardır herhalde diye düşünüyorum, iyi niyetli olarak.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10'ncu maddede yazıyor; "kâr dağıtımı hususunun karara bağlanması" şeklinde.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Hayirsizhalim Yazıyı Oku

her işlerimi alavere dalavere olur bunların.gecenin 1 ine doğru kap mı yollanır.kar dağıtılacak mı , dağıtılmayacak mı, dağıtılırsa miktarı ne olacak hepsi yine muallakta...husussss diyip susturmuş bademler....

bu 16 . maddede çok şüpeli.

16 - Sermaye Piyasası Kurulu 1.3.1 (b) No'lu kurumsal yönetim ilkesi gereğince, Şirketin ve bağlı ortaklıklarının geçmiş hesap döneminde gerçekleşen veya gelecek hesap dönemlerinde planladığı Şirket faaliyetlerini önemli ölçüde etkileyecek yönetim ve faaliyetlerindeki değişiklikler ve bu değişikliklerin gerekçeleri hakkında genel kurula bilgi verilmesi,

heran hertürlü fırıldaklık alavere dalavere beklenir bunlardan.
    çok mu zor.hisse başı şu kadar temettü teklif edilecek demek.yine kafalarında ne hinlikler dolaşıyorsa...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

8.  Alıntı Originally Posted by Hayirsizhalim Yazıyı Oku

Yönetim Kurulunu toplayıp temettü oranı belirleme işi kaldı, yönetimdekileri bir araya getirmek kolay değil sn. Hazine Bakanı mesela.
    Bugün toplanıp karar verebilirler, gözümüz KAP'ta olacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 79/508 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •