Onemli Gunler Banner
Sayfa 8/247 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

1. Odaşın tahtacısı bist30 a dadanmıştır odaş ı boşlamaz umarım

Yeni zirve hayırlı olsun darısı dolar bazlı zirvesine.

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Kurumlar uyumaya devam ediyor, Aksen de Aksen diyip duruyorlar. Bizimki karamürsel sepeti satıyor zaten
    Minimum 3 milyarlık Favök, minimum 2 milyarlık net kar ve maksimum 1 milyarlık net borçla 7 F/K ve 5 FD/Favök gibi düşük denilebilecek çarpanlarla fiyatlansa bile fiyatı minimum 10 TL olmalı. Muhtemelen yıl sonu bilançosunda finansallar bu rakamlardan da iyi gelir ve aynı çarpanlar daha yüksek fiyata karşı gelir. EPDK’nın yeni düzenlemesi ve Özbekistan katkısı ile seneye de güzel olacak gibi. Bu şartlarda rapor yazmayan kurumlar ve alım yapmayan kurumsallar kendilerine eder. BİST’te elektrik üretim ile ilgili şirketler içinde daha potansiyellisi yok çünkü.

Aracı kurumlar beğenmiyorlar odaş hissesini tuhaf durumda bu zaten beğenmesinler daha iyi.

5. Boşverin böyle iyi. Toplayanlar var kağıdı belli oluyor.

https://www.tradingview.com/x/vVsJPWP1/ 0,35' de geçildi. Gelsin sıradaki......
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Kısaca 3 günden beri iyi performans gösterdi Odaş hissesi kar satışları gelebilir yarın için fakat piyasanın durumuna da bağlı ben isterim yarın tavana kitlensin çok zor.Fakat odaş hissesinin ucuz hisse olduğu gerçeğini değiştirmez.Kömür fiyatı yüksek olduğu sürece odaş hissesindeyim.Son beklentim borcunun bitmesi ve kasada para birikmesidir başka bir beklentim yoktur odaş hissesiden.

8. Bugun çıkanın malını aldılar ki çıkan fazla olmuştur bnkalara geçiş artar odaş dinleneck mi bakalım

Sayfa 8/247 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •