Sayfa 80/327 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 633 - 640 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Intemadaki yazılarınızı okuyorum😊😊
    Bende yok buarada.ilk hareket ettiği gün ters psikolojiye sanırım bilerek bir sonraki hareketi 2018 aralık dediniz.Diger aracı kurumlardakini düşünerek dillenmesin diye heralde😊😊
    Eministe daha önce söylediğiniz gibi.
    Belki sizden birşeyler öğreniriz diye sordum😊
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum herzaman poftföyümde olan bir hissedir Ve samimiyetle yazdığınızı bildiğim için yazıyorum her karlı pozisyonumu İNTEMA ya çeviririm. holding te flamayı alacak hissedir ecbyo satışından sonra.. Her sene aralıkta hareket eder ve sonra uyur.. Ben sadece o yazıyı yazdığım günlerde bir miktar satış yaptım.. Özelden mesajlar geliyor ama Bu kadar detaylı takip edildiğimin farkında değilim. Bunu hissettirmek kendi açımdan hoş umarım eminiş içinde yanılmam. Saygılar
    hakuna matara....memento mori.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON GÜN YARIN
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    bu sene belki sizin hissenizin senesi
    alalım tahminlerinizi.
    MUTLU YILLAR YENİYILINIZ KUTLU OLSUN
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Çok uzun zamandır cuma günü hareket yaptırarak haftaliklara al verdirmemislerdi.Acaba bu geleneği bozacaklar mı ?
    Yoksa yine tırmalamaya devam mı
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

4. 4,71/4,74 bandı dikkat ile takip edilmeli.. Bu seviyelerin üzerinde 5,23/5,27.. Geri dönüşler 4,48/4,52.. bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    4,71/4,74 bandı dikkat ile takip edilmeli.. Bu seviyelerin üzerinde 5,23/5,27.. Geri dönüşler 4,48/4,52.. bol kazançlar
    Hocam 4.24 'ten şimdilik vaz mı gectik

Takipteyiz ustad

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Hocam 4.24 'ten şimdilik vaz mı gectik

Dostum hayır vazgeçmedik ancak gerçekleşecek diye birşey yok... 4,22/4,25 bandı test edilir ve hareket tersi yönde devam ederse göstergeler ve güç toplama bizi dediğim yerlere götürecektir(6,85/7,15).. Bu seviyelerden (4,52/4,61)kalkışlar sınırlı kalacaktır o nedenle bir önceki Yazımda sınırları daralttım. Şöyle ifade edebilirim sanıyorum. Son 7ay marj açma ve ilgi çekmenin yanında ekstra 150 bin lot civarı yeni mal yedi tahta..Derinlik arttı evet ama Bu malların sağılması ve yoğrulması gerek. O süreci yaşıyor tahta.Teknik olarak 5 hafta 27/32işgünü içinde düşündüğüm teyid ler gerçekleşirse 2019 2. Çeyreğe kadar buradayım tersi olursa fiyata bakmaksızın çıkarım tahtadan. Bir yayı ne kadar gerersen ok o kadar doğru hedefe gider ve uzağa. Bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dostum hayır vazgeçmedik ancak gerçekleşecek diye birşey yok... 4,22/4,25 bandı test edilir ve hareket tersi yönde devam ederse göstergeler ve güç toplama bizi dediğim yerlere götürecektir(6,85/7,15).. Bu seviyelerden (4,52/4,61)kalkışlar sınırlı kalacaktır o nedenle bir önceki Yazımda sınırları daralttım. Şöyle ifade edebilirim sanıyorum. Son 7ay marj açma ve ilgi çekmenin yanında ekstra 150 bin lot civarı yeni mal yedi tahta..Derinlik arttı evet ama Bu malların sağılması ve yoğrulması gerek. O süreci yaşıyor tahta.Teknik olarak 5 hafta 27/32işgünü içinde düşündüğüm teyid ler gerçekleşirse 2019 2. Çeyreğe kadar buradayım tersi olursa fiyata bakmaksızın çıkarım tahtadan. Bir yayı ne kadar gerersen ok o kadar doğru hedefe gider ve uzağa. Bol kazançlar
    Ağzına bilgine sağlık üstadım.

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 80/327 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •