Sayfa 80/1003 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=GTZ

Garanti'nin yeni gümüş fonu bu mu ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. OPB, dağılımı ve özellikle son 3 ay çok başarılı görünüyor. Ama Osmanlı'nın hisse veya dağılım kalemlerini raporlamama politikası sebebiyle hep mesafeli kalmaya çalışıyorum.

Keşke daha fazla şeffaf olabilseler.
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. gma kendi kategorisinde en uzun süredir en istikrarlı getiriyi sağlamak anlamında çok iyi fon. Hep de öyleydi. Gma'nın iyi taraflarından biri de hisse oranını 20'ye kadar düşürüp, 60'a kadar çıkarabiliyor. İlave olarak dediğiniz gibi bu başarıyı yıllardır sürdürüyor.
    Ancak sadece son aylarda opb'de birebire aynı segmentte ciddi rakibi olmaya başladı.
    Orta riskli bir değişken düşünseydim ben bu ikisinden birini alırdım açıkçası

3.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    OPB, dağılımı ve özellikle son 3 ay çok başarılı görünüyor. Ama Osmanlı'nın hisse veya dağılım kalemlerini raporlamama politikası sebebiyle hep mesafeli kalmaya çalışıyorum.

Keşke daha fazla şeffaf olabilseler.
    Tabi ki, kişisel tercihtir. Bense tam tersi portföy detayını açıklamayanlara daha sıcak bakıyorum açıkçası bir sürü başka nedenle.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=GTZ

Evet hocam bu.

Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Yarın bi düzeltme olacak gibi hissediyorum.ona göre pozisyon aldım.bir kısım nakitte bekliyorum.ytd
    yarınla kalacagını bilsek doldururuz depoyu

6.  Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    Evet hocam bu.
    fon satım valörünün üç gün olması biraz tuhaf değil mi?

iş portfoyun bugun tanıtıttgı hangisi ,gumus fonu

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=GTZ

Evet hocam dogrudur.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 80/1003 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •