Sayfa 80/394 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 3147 madde; 633 - 640 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Turşucu boşuna 120 yi işaret etmemiş.Örnek veriyormuş🤣

2. Yol yapiyor
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Turşucu boşuna 120 yi işaret etmemiş.Örnek veriyormuş
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Yol yapiyor

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İş bankası hemen 122 formasyon hedefi vermiş.Elbirliğiyle hep beraber kazanacaklar inşallah😃

4. 1.5 milyar dolar cari piyasa değeri, satın alma öncesi piyasa değeri 1.8 milyar dolar. GYO haberi yeteri kadar fiyatlandı mı, tüm soru bu. Yoksa biz ocak- mart araç satışlarına bakalım

Güven kaybına yapacak bir şey yok !!

5. Çok yazık. İki paralık insanlar elini ovuşturuyo düşse de alsak diye. Ne hale geldi şirket. Hisselerimi bu fiyata satamam. Ama bu saatten sonra da borsa benim için bitti. Mücevher olsa hisse almam artık.

6.  Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Çok yazık. İki paralık insanlar elini ovuşturuyo düşse de alsak diye. Ne hale geldi şirket. Hisselerimi bu fiyata satamam. Ama bu saatten sonra da borsa benim için bitti. Mücevher olsa hisse almam artık.
    al benden de o kadar.Benim anlamadığım bunca yatırımcıyı neden borsaya çağırdıkları.Yazık günah değil mi? Adam geldi Doaşla tanıştı çarpıldı.

7. Doğuş Otomotiv, Doğuş GYO'na ait payların satın alınmasının gerektirdiği finansman ihtiyacının karşılanması amacıyla üç bankadan toplam 150 milyon euro tutarında kredi aldı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan Doğuş Otomotiv açıklaması aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz tarafından Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'ne ait payların satın alınmasının gerektirdiği finansman ihtiyacının karşılanması amacıyla üç bankadan toplam 150.000.000 EURO tutarında, beş yıl vadeli kredi alınmış ve kredinin teminatı olarak şirketimizin sahip olduğu 310.931.093 TL nominal bedelli Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ payları rehin edilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1122906

8. 5 milyara satın aldı, 3 milyar kredi kullandı, 2 milyar ilave etti, 2 milyar temettü dağıttı.. kasada sadece geçen yıldan kaldı 4 milyar TL.. o nu da sermayeye ilave ediver de satanların gözü patlasın...

Sayfa 80/394 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •