Sayfa 80/218 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1. OSCE: The Election Board's decision to accept unstamped ballots undermined the integrity of the referendum and contradicted the law.

2. MaradonaKuzeyKoreli♀†@anarkobakur

üşenmedim tek tek saydım. sonuçlar bunlar arkadaşlar. fark 537 219

3. halitesendir†@halesendir
    @LutfuTurkkan ve @giraycaglar_ adlı kullanıcılara yanıt olarak
    sufıterapy faruk aslan beyde 3-5 gun önce ruyamda gördüm evet oyunu % 51.44 olarak açıklayacaklar demişti.2.5 milyon sahte oy ysk kabul etti
    Iste bu cok enteresan bir tweet...

4. http://www.habererk.com/m/siyaset/mu...ti-h29777.html

Meral Akşenerle birlikte hareket Dervişoğlu'nun istifası Akşener yeni partimi kuruyor sorusunu akıllara getirdi.
    Haberler akiyorlar...Hep akar...

Hani maricinkolu yiyecektim? 1, 5 senedir marcin yedigim gorulmus mu? Ben marcinkol yemem. Ya batariq ya cikariq...

5. Hollanda'da aşırı sağcı lider Geert Wilders, 'Evet' diyenlerin topluca Türkiye'ye dönmesi gerektiğini söyledi.

6. A HABER TV†@haberinbaskenti
    Cübbeli "Seçimde Hile Caiz Mi" sorusuna öfke kustu!
    -Kalk şuradan s.git! Tabiki de caiz!
    Gulmekten gobegim yer degistiriye...

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Hollanda'da aşırı sağcı lider Geert Wilders, 'Evet' diyenlerin topluca Türkiye'ye dönmesi gerektiğini söyledi.
    Doğru söylemiş, kendi elleriyle yarattıkları bu mükemmel sistemde onlarda yaşamayı hak ediyorlar,

Hem böylece istenmedikleri yerdede durmamış olurlar diklenmeden dik durmuş olurlar,

Ama onlarda o yürek ve .... yok bizim bildiğimiz gibi bu aşırı sağcı "hıyar" da biliyor, ülkemizin karizması bunlar yüzünden yerlerde alçak sürünüyor...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8. Doğru söylemiş, kendi elleriyle yarattıkları bu mükemmel sistemde onlarda yaşamayı hak ediyorlar,
    Toplu halde Turkiyeye gelmeleri tek bir formulle mumkun, 2 S formulu. Boyle olursa da hepicigi "hayirci" olur zati...

Sayfa 80/218 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •